nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

OPOKA OPOCZNO CUP 2013 - PIŁKARSKIE ZMAGANIA NA TRZEŹWO

dodano: 2013-07-15 17:35:24, ostatnia aktualizacja: 2013-07-15 21:29:50

13 oraz 14 lipca na boisku Orlik przy ulicy Kossaka został rozegrany IV Orlikowy Turniej o Puchar Prezesa Opoki Opoczno Pani Marty Milczarczyk. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się aż 20 drużyn. Ostatecznie do sportowych zmagań przystąpiło 18 drużyn, liczących 171 zawodników. W rozegranych 49 spotkaniach zdobyto aż 157 bramek. Turniej wygrała drużyna SOBAWINY, która w finale pokonała w rzutach karnych zespół INTERM. Trzecie miejsce zajęła drużyna GALACTICOS, a czwarte CERAMIKA PARADYŻ.

 

Zwycięski zespół Sobawin grał w składzie: Piotr Baran, Łukasz Chajdecki, Michał Wujek, Karol Wiktorowicz, Marcin Stępniak, Bartek Wujek, Karol Natkański, Mateusz Brzeziński, Damian Bańczyk, Rafał Stępień. Opiekunem drużyny był Dariusz Mastalerek.


Najlepszym strzelcem turnieju został Konrad Rożenek z zespołu INTERM (na co dzień zawodnik LKS Olimpia Wola Załężna).

 

Za najlepszego bramkarza uznano Kamila Konaszewskiego z Ceramiki Paradyż (na co dzień broniacego barw klubu LKS Januszewice).


Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Andrzeja Szkodzińskiego z drużyny Piotrkowskie Rzemiosło (na co dzień zawodnika LKS Start Niechcice).


Nagrodę Fair play otrzymali Harcerze (HCR), była to również forma podziękowania za zapewniona opiekę medyczną.

Puchary dla 8 najlepszych drużyn, medale dla zawodników drużyn kóre zajęły pierwsze trzy miejsca oraz nagrody indywidualne wręczali: Zastępca Burmistrza Opoczna Pan Jarosław Wiktorowicz, Sekretarz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Jolanta Milczarek-Stanik, Prezes A.S.K.W.P. Opoka Opoczno Pani Marta Milczarczyk, były Prezes A.S.K.W.P. Opoka Pan Franciszek Cieślik, Wiceprezes A.S.K.W.P. Opoka Pan Krzysztof Miros, Skarbnik A.S.K.W.P. Opoka Pan Edward Jesionek oraz Grzegorz Brzeski.

IV edycja turnieju organizowanego przez Abstynenckie Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy "Opoka" oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Opocznie stała na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy między innymi uczestnictwo zawodników na co dzień grających w zespołach III, IV ligowych czy klasy okregowej.

PRZEBIEG TURNIEJU OPOKA OPOCZNO CUP 2013:

 

Wyniki fazy eliminacyjnej, rozegranej 13 lipca (sporkania trwały 15 minut bez zmiany stron):

Wyniki grupa A:


II LS OPOCZNO 1 - LUKS MROCZKÓW 0:1 (bramka dla LUKS Mroczków: Karol Sałaj)
ANTONIÓWKA - EKIPA TYMBARKA 4:0 (bramki dla Antoniówki: Rafał Cieślik 2, Piotr Jesionek, Stanisław Stańczyk)
II LS OPOCZNO 1 - ANTONIÓWKA 0:0
LUKS MROCZKÓW - EKIPA TYMBARKA 2:1 (bramki dla LUKS Mroczków: Kamil Figura, Adam Sałaj; bramka dla Ekipy Tymbarka: Wiktor Jakubczyk)
II LS OPOCZNO 1 - EKIPA TYMBARKA 4:4 (bramki dla II LS Opoczno I: Piotr Fabianowski 2, Jakub Ksyta, Paweł Kowalczyk; dla Ekipy Tymbarka: Wiktor jakubczyk 3, Adam Kowalczyk)
LUKS MROCZKÓW - ANTONIÓWKA 0:5 (bramki dla Antoniówki: Mariusz Stańczyk 2, Przemysław Krawczyk, Piotr Jesionek, Mateusz Gwarda)

Tabela grupa A:


1) Antoniówka 7pkt 9:0
2) LUKS Mroczków 6pkt 3:6
3) II LS Opoczno I 2pkt 4:5
4) Ekipa Tymbarka 1pkt 5:10

Wyniki grupa B:


FC KARCERÓW - CERAMIKA PARADYŻ 0:1 (Bramka dla Ceramiki Paradyż: Artur Sołtys)

Tabela grupa B:


1) Ceramika Paradyż 3pkt 1:0
2) FC Karcerów 0pkt 0:1
3/4) Strażak / II LS Opoczno 2 X

 

Zgłoszone drużyny Strażaka oraz II LS Opoczno 2 nie przystąpiły do rozgrywek. Jedyny mecz w tej grupie trwał 20 minut.

Wyniki grupa C:


KAJA I - INTERM 1:4 (bramka dla Kaja I: Robert Łukasik; bramki dla Interm: Konrad Indrychowski 2, Konrad Rożenek, Przemysław Kępski)
PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO - FW MAT-INSTAL 1:1 (bramka dla Piotrkowskie Rzemiosło: Andrzej Szkodziński; dla Mat-Instal: Dominik Stępień)
KAJA I - PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO 0:2 (bramki dla Piotrkowskie Rzemiosło: Łukasz Kosiński, Łukasz Zielonka)
INTERM - FW MAT-INSTAL 3:1 (bramki dla Interm: Konrad Rożenek 2, Krzysztof Łukasik; bramka dla Mat-Instal: Michał Bańczyk)
KAJA I - FW MAT-INSTAL 2:3 (bramki dla Kaja I: Przemysław Stepień 2; bramki dla Mat-Instal: Michał Bańczyk, Mateusz Grałek, Dominik Stępień)
INTERM - PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO 0:0

Tabela C:


1) Interm 7pkt 7:2
2) Piotrkowskie Rzemiosło 5pkt 3:1
3) FW Mat-Instal 4pkt 5:6
4) Kaja I 0pkt 3:9

Wyniki grupa D:


KAJA II - ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO 3:1 (bramki dla Kaja II: Łukasz Matyśkiewicz, Wiktor Kępski, Łukasz Stępień; bramka dla Zielone: Przemysław Wojtarek)
NO NAME - HCR 0:0
KAJA II - NO NAME 1:3 (bramka dla Kaja II: Łukasz Stępień; bramki dla No Name: Paweł Bernaś; Mariusz Baranowski, Łukasz Baranowski)
ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO - HCR 1:1 (bramka dla Zielone Społeczeństwo: Kamil Sieczkarek; dla HCR: Bartek Kępowicz)
KAJA II - HCR 6:0 (bramki dla Kaja II: Łukasz Stępień 3; Sebastian Bobrek 2, Sławomir Czaja)
ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO - NO NAME 2:0 (bramki dla Zielone Społeczeństwo: Dawid Poddębniak, Kamil Sczypiński)

Tabela grupa D:


1) Kaja II 6pkt 10:4
2) Zielone Społeczeństwo 4pkt 4:4
3) No Name 4pkt 3:3
4) HCR 2pkt 1:7

Wyniki grupa E:


SOBAWINY - GALACTICOS 0:1 (bramka dla Galacticos: Michał Telus)
CHAMÓWEK TEAM - MODRZEWIANKA 2:2 (bramki dla Chamówek Team: Bartek Kaczmarek, Michał Cieślik; bramki dla Modrzewianki: Łukasz Synowiec, Łukasz Fura)
SOBAWINY - CHAMÓWEK TEAM 3:0 (bramki dla Sobawin: Karol Wiktorowicz 2, Karol Natkański)
GALACTICOS - MODRZEWIANKA 2:0 (bramki dla Galacticos: Przemysław Bińkowski, Łukasz Grzybek)
SOBAWINY - MODRZEWIANKA 0:0
GALACTICOS - CHAMÓWEK TEAM 5:4 (bramki dla Galacticos: Michał Telus 2, Przemysław Bińkowski, Łukasz Grzybek, Łukasz Berc)

Tabela grupa E:


1) Galacticos 9pkt 8:4
2) Sobawiny 4pkt 3:1
3) Modrzewianka 2pkt 2:4
4) Chamówek Team 1pkt 6:10

Do fazy finałowej, która została rozegrana 14 lipca awansowały drużyny, które zajęły 2 pierwsze miejsca w każdej z grup. W pierwszym etapie fazy finałowej 10 najlepszych drużyn z eliminacji zgodnie z regulaminem zostały podzielone na dwie grupy. w fazie tej mecze trwały 12 minut bez zmiany stron.
Zejęte miejsce w grupie finałowej miało zadecydować która z drużyn zagra między innymi w finale o Puchar Prezesa Opoki Opoczno.

 

Wyniki grupa finałowa I:

 

INTERM - ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO 3:0 (bramki dla Interm: Konrad Indrychowski, Michał Kłosek, Konrad Rożenek)
GALACTICOS - FC KARCERÓW 1:0 (bramka dla Galacticos: Przemysław Bińkowski)
ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO - GALACTICOS 2:4 (bramki dla Zielone: Kamil Sieczkarek, Filip Dżolev; dla Galacticos: Łukasz Berc 2, Paweł Grzybek, sam)
ANTONIÓWKA - INTERM 0:3 (bramki dla Interm: Arkadiusz Kłosek, Konrad Rożenek, Konrad Indrychowski)
GALACTICOS - ANTONIÓWKA 3:0 (bramki dla Galacticos: Łukasz Berc 2, Przemysław Bińkowski)
FC KARCERÓW - ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO 0:0
FC KARCERÓW - ANTONIÓWKA 0:1 (bramka dla Antoniówki: Piotr Jesionek)
INTERM - GALACTICOS 1:0 (bramka dla Interm: Albert Kalinowski)
FC KARCERÓW - INTERM 0:5 (bramki dla Interm: Konrad Rożenek 3, Konrad Indrychowski, Krzysztof Łukasik)
ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO - ANTONIÓWKA 2:2 (bramki dla Zielone: Kamil Sieczkarek 2; dla Antoniówki: Dariusz Jarosiński, Grzegorz Ogórek)

Tabela grupa finałowa I:


1) Interm 12pkt 12:0
2) Galacticos 9pkt 8:3
3) Antoniówka 4pkt 3:8
4) Zielone Społeczeństwo 2pkt 4:9
5) FC Karcerów 1pkt 0:7


Wyniki grupa finałowa II:


PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO - KAJA II 1:0 (bramka dla Piotrkowskie Rzemiosło: Tomasz Tomczyk)
SOBAWINY - CERAMIKA PARADYŻ 3:0 (walkower) (drużyna Ceramiki złamała VI pkt. regulaminu dotyczący ilości zawodników mogących brać udział w turnieju; wynik z boiska 0:3)
KAJA II - SOBAWINY 1:4 (bramka dla Kaja II: Rafał Ambroziak; bramki dla Sobawin: Michał Wujek 3, Łukasz Chajdecki)
LUKS MROCZKÓW - PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO 2:3 (bramki dla LUKS Mroczków: Karol Chajdecki, Wojciech Wiśniewski; dla Piotrkowskie Rzemiosło: Łukasz Kosiński, Jakub Jędrzejczyk, Andrzej Szkodziński)
SOBAWINY - LUKS MROCZKÓW 0:0
CERAMIKA PARADYŻ - KAJA II 3:0 (bramki dla Ceramiki Paradyż: Rafał Gusta 2, Artur Sołtys)
LUKS MROCZKÓW - CERAMIKA PARADYŻ 0:5 (bramki dla Ceramiki Paradyż: Artur Sołtys 3, Jarosław Baran, sam)
PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO - SOBAWINY 0:1 (bramka dla Sobawin: sam)
CERAMIKA PARADYŻ - PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO 3:0 (bramki dla Ceramiki Pradyż: Artur Sołtys, Marek Antosik)
KAJA II - LUKS MROCZKÓW 2:4 (bramki dla Kaja II: Grzegorz Piechna 2; dla LUKS Mroczków: Adam Stańczyk 2, Piotr Czarnecki, Karol Chajdecki)

Tabela grupa finałowa II:


1) Sobawiny 10pkt 8:1
2) Ceramika Paradyż 9pkt 11:3
3) Piotrkowskie Rzemiosło 6pkt 4:6
4) LUKS Mroczków 4pkt 6:10
5) Kaja II 0pkt 3:12

Mecz o VII miejsce (drużyny które zajeły 4 miejsca w grupach fazy finałowej):


LUKS MROCZKÓW - ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO 1:1 k. 5:4 (bramka dla Mroczkowa: Wojciech Wiśniewski; dla Zielone: Przemysław Wojtarek)

Mecz o V miejsce (drużyny które zajeły 3 miejsca w grupach fazy finałowej):


PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO - ANTONIÓWKA 2:0 (bramki dla Piotrkowskie: Jakub Jędrzejczyk, Łukasz Kosiński)

Mecz o III Miejsce (drużyny które zajeły 2 miejsca w grupach fazy finałowej):


GALACTICOS - CERAMIKA PARADYŻ 1:0 (bramka dla Galacticos: Łukasz Grzybek)

Finał (drużyny które zajeły 1 miejsca w grupach fazy finałowej):


SOBAWINY - INTERM 1:1 k. 3:2 (bramka dla Sobawin: Karol Natkański; dla INTERM: Michał Kłosek)


Mecze turnieju Opoka Opoczno Cup 2013 sędziowali: Jakub Biernacki i Rafał Jurek.


Opiekę medyczną podczas turnieju zapewnił Harcerski Klub Ratownictwa "Opoczno" na czele z Mateuszem Grodzickim.

Składy drużyn biorących udział w IV Turnieju o Puchar Prezesa Opoki Opoczno:


I miejsce - SOBAWINY: Piotr Baran, Łukasz Chajdecki, Michał Wujek, Karol Wiktorowicz, Marcin Stępniak, Bartek Wujek, Karol Natkański, Mateusz Brzeziński, Damian Bańczyk, Rafał Stępień.
II miejsce - INTERM: Paweł Łabędziewski, Albert Kalinowski, Krzysztof Łukasik, Michał Kłosek, Przemysław Kępski, Konrad Rożenek, Arkadiusz Kłosek, Konrad Indrychowski.
III miejsce - GALACTICOS: Przemysław Bińkowski, Paweł Grzybek, Łukasz Grzybek, Łukasz Berc, Michał Telus, Sylwester Kłodawski, Jacek Janiszewski, Tomasz Surma, Remigiusz Mierzwa.
IV miejsce - CERAMIKA PARADYŻ: Kamil Konaszewski, Rafał Gusta, Jarosław Baran, Artur Sołtys, Marek Antosik, Marcin Gromadzki, Wojciech Migus, Wojciech Pęczek, Waldemar Danielik, Jakub Danielik.
V miejsce - PIOTRKOWSKIE RZEMIOSŁO: Krzysztof Zielonka, Paweł Szkodziński, Andrzej Szkodziński, Marek Kowalski, Tomasz Tomczyk, Łukasz Kosiński, Rafał Wiaderny, Jakub Jakubik, Jakub Jędrzejczyk.
VI miejsce - ANTONIÓWKA: Jarosław Stępniewski, Rafał Cieślik, Grzegorz Ogórek, Dariusz Jarosiński, Mariusz Stańczyk, Stanisław Stańczyk, Przemysław Krawczyk, Piotr Jesionek, Mateusz Gwarda, Marcin Mastalerz.
VII miejsce - LUKS MROCZKÓW: Wojciech Wiśniewski, Karol Sałaj, Tomasz Malec, Damian Kowalczyk, Adam Sałaj, Adam Stańczyk, Piotr Czarnecki, Kamil Figura, Karol Chajdecki, Witold Pecyna.
VIII miejsce - ZIELONE SPOŁECZEŃSTWO: Łukasz Cichański, Dawid Poddębniak, Kamil Szczypiński, Kamil Sieczkarek, Przemysław Wojtarek, Mateusz Wrona, Łukasz Kowalczyk, Filip Dżolev, Bartosz Biernacki, Krystian Sokołowski.
IX miejsce - FC KARCERÓW: Mateusz Deka, Mateusz Ambramczyk, Arkadiusz Lipiec, Konrad Krzysztofik, Patryk Pyzia, Paweł Laśkiewicz, Bartosz Rutkowski, Łukasz Michałowicz.
X miejsce - KAJA II: Mateusz Gablasiński, Łukasz Stępień, Sebastian Bobrek, Łukasz Matyśkiewicz, Ireneusz Białecki, Sławomir Czaja, Rafał Ambroziak, Marcin Mirecki, Grzegorz Piechna, Wiktor Kępski.


Składy drużyn, które odpadły w fazie eliminacyjnej:


II LS OPOCZNO 1: Kamil Wrzeszcz, Wiktor Sadzikowski, Jakub Ksyta, Damian Prusek, Paweł Kowalczyk, Bartłomiej Gambka, Krystian Grzyb, Łukasz Rożej, Piotr Fabianowski.
F.W. MAT-INSTAL: Kamil Jędrzejewski, Mateusz Grałek, Michał Bańczyk, Szymon Rafalski, Przemysław Jurek, Marcin Siwek, Bartłomiej Migdalski, Dominik Stępień, Adam Pecyna, Maciej Błaszczyk.
MODRZEWIANKA: Konrad Róg, Wiktor Róg, Łukasz Fura, Tomasz Róg, Łukasz Synowiec, Arkadiusz Turliński, Jarosław Wiatrowski, Marcin Róg, Łukasz Białas.
NO NAME: Leszek Deka, Mariusz Socha, Maciej Ziółkowski, Mariusz Baranowski, Łukasz Baranowski, Henryk Falasa, Adrian Czarnecki, Mateusz Kornata, Paweł Bernaś.
EKIPA TYMBARKA: Adrian Laśkiewicz, Wiktor Jakubczyk, Adam Kowalczyk, Krystian Bartyzel, Filip Jurowski, Tomasz Rudalski, Damian Bilski, Witor Jakubczyk, Jakub Walaszczyk, Dawid Wojtaszczyk.
HCR: Mateusz Grodzicki, Wojciech Stępniak, Dawid Wijata, Kamil Mandas, Michał Gorzałczyński, Jakub Koćmiel, Damian Kowalski, Michał Zych, Bartłomiej Kępowicz, Michał Krajewski.
KAJA I: Konrad Witecki, Waldemar Witecki, Wojciech Mastalerz, Robert Łukasik, Marcin Mastalerz, Sebastian Białas, Konrad Szkoda, Tomasz Szkoda, Przemysław Stępień, Michał Grygiel.
CHAMÓWEK TEAM: Karol Cieślik, Michał Cieślik, Bartosz Kaczmarek, Sebastian Gubiec, Dominik Sitkowski, Jakub Mazurkiewicz, Szymon Rogulski, Bartosz Konecki, Adam Dębowski, Damian Pęczek.


Możliwość komentowania wygasła

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry