nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zdaniem posła: W obronie TV Trwam

dodano: 2012-01-25 14:46:27

Żyjemy ponoć w kraju demokratycznym, a że ta demokracja jest jeszcze młoda to i bywa ułomna. Jednak nic nie tłumaczy administracyjnego eliminowania katolickich mediów z przestrzeni publicznej. Otóż ta demokracja rękami prezesa KRRiT odcina jeden z ostatnich niezależnych od władzy głosów w przestrzeni mediów elektronicznych.

 

Telewizja Trwam, okazała się tak wielkim zagrożeniem dla dominującego przekazu medialnego, że postanowiono ją wykluczyć z nadawania na multipleksie cyfrowym. Nawet apele rady stałej Konferencji Episkopatu Polski zostały w tej decyzji pominięte. I nie jest to walka tylko z ojcem Rydzykiem ale z naszą wiarą, to także typowa cenzura przypominająca działanie państwa totalitarnego.

 

Dlatego jako ludzie wierzący nie możemy dać się spychać na margines, ten medialny także. Włączmy się do akcji zbierania podpisów poparcia wspierających działalność katolickich mediów, pokażmy w ten sposób naszą siłę. W tym celu zapraszam do mojego biura poselskiego.

 

Osobiście zwrócę się do przedstawicieli samorządów terytorialnych aby podjęli stanowisko w obronie TV Trwam, tak jak zrobili to radni np. Lublina, Łap i Rzeszowa. Zwracam się także do Państwa o osobiste włączenie się do akcji i zasygnalizowanie swoim radnym tego problemu. Wspólnie musimy walczyć o wolność debaty publicznej i pluralizm medialny, który pozostaje fundamentem demokracji.

 

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
wong pythong: Oj, chyba wsadzą tego rydzykanta Tadzia do ciupy:
http://wyborcza.pl/1,75248,112...dzyka.html
piątek, 24 lutego 2012, godzina 17:04:38
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
acta facta: Cóż powiedzą na to wyborcy pisu, tercjanie oraz ludzie o gamoniowatym usposobieniu? Na to pytanie od dłuzszego czasu nikt nie chce odpowiedzieć z tej prawicowej czeredy.
"Wielki" Orban podpisał ACTA. Przez wydumany świat nonsensów prawicy przeszło trzęsienie ziemii:
http://francis.de.salon24.pl/3...pisal-acta
wtorek, 7 lutego 2012, godzina 18:44:30
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ccc_: Ulubiona stacja posła:
http://www.youtube.com/watch?v...sZ1q3ND5y0
wtorek, 7 lutego 2012, godzina 10:25:47
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
grodzki/a: palikot to może sobie pogadać, tylko to mu dobrze wychodzi
niedziela, 5 lutego 2012, godzina 14:17:29
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do janka: Ten proces trwa już od lat. Moim zdaniem można go tylko opóźniać, bo ratować to już właściwie nie ma co.
Gdy byłem na jednym ze spotkań przedwyborczych w 2007 roku to ten osobnik zaklinał sie na wszystkie świętości, że sprowadzenie inwestorów do miasta będzie dla niego priorytetowe, a jak wyszło to mu już wszyscy dobrze wiemy.
A co do powiatu - to jak to mówi pewien konkretny polityk - zlikwidować i będą z tego tylko oszczędności (Palikot).. Ta struktura jest z gruntu niepotrzebna i tylko generuje koszty, a nieudacznicy, którzy w normalnym kraju szorowaliby szalety, zwani "samorządowcami" ( w eop głównie z prawej strony sceny politycznej) tylko chodzą z głową w chmurach i przepychają się przy korycie (czego świadkami właśnie jesteśmy vide artykuł "Powiatowe przepychanki").
niedziela, 5 lutego 2012, godzina 09:20:33
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
janek: Panie Pośle! Szykuje się zamach na Powiat tj. plany likwidacji a . Pan śpisz, Likwidują wydziały Sądu Prkuratury , ZUS i wiele innych instytucji a Pan ratujesz TV Trwam.
Jest to przykre dla nas wyborców,że nasz Poseł o opoczyńskie nie dba a zajmuje się gościem co na kasie leży. A opoczno pada.
sobota, 4 lutego 2012, godzina 18:24:59
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 45: Raczej ty się przeliczysz. Bardzo, bardzo...
He, he, he...
czwartek, 2 lutego 2012, godzina 16:10:19
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do44: chciałbyś żeby tak było ale mocno się przeliczysz
czwartek, 2 lutego 2012, godzina 13:35:18
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 34: Z tym czy będzie to raczej wątpię skoro już niemalże nie jest. Przypuszczam, że w ciągu dekady, sytuacja ulegnie stabilizacji i normalizacji i będziemy mieć taką sytuację jak w Czechach.
Zmian światopoglądowych raczej nie da się zatrzymać...
czwartek, 2 lutego 2012, godzina 12:27:43
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
liroy: jaśnie oświecony się odezwał
wtorek, 31 stycznia 2012, godzina 11:02:55
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
borewicz: Zboczenie intelektualne niektórych posłów pisu przechodzi ludzkie pojęcie...
Stręczyciele ciemnoty i zabobonu...
wtorek, 31 stycznia 2012, godzina 07:53:13
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jest źle: co rozumiesz pod pojęciem wartości liberalnych ??
poniedziałek, 30 stycznia 2012, godzina 21:12:10
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jest dobrze: Długoterminowa prognoza nie rokuje zbyt świetlanej przyszlości dla partii prawicowych, a zwłaszcza pis.
Elektorat w którym pisowcy pokładają największe nadzieje (co widać zresztą w tytule) z rosnącym tempem i nieubłaganie topnieje. "Moherowe" emerytki, fani radia maryja, osoby w podeszłym wieku o poglądach konserwatywnych w szybkim tempie wymierają, a wraz z nimi ulatnia się marzenie prezesa i jego "nieustraszonej" drużyny o powrocie do władzy.
Samo społeczeństwo "odpływa" w kierunku wartości liberalnych, tak w zakresie światopoglądowym, jak i w stricte gospodarczym. nie potrzeba już trybunów ludowych, mężów opatrznościowych, którzy niestrudzenie wskazywali kierunek - ich czas się kończy.
To właśnie im bije dzwon...
poniedziałek, 30 stycznia 2012, godzina 20:38:18
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypis: Ja dziwię się tylko, że kłamczyński kieruje jeszcze tym okrętem, a raczej wrakiem co sie pis nazywa ale wraz z przegraną w kolejnych wyborach nieodwołalnie pójdzie na dno razem z nim i telusen.
Ale wy pisuary macie aktualnie inne zmartwienia musicie zrobić zrzute między sobą, bo wasz sędziwy bożek znów ma długi:
http://www.tvn24.pl/12690,1732...omosc.html
poniedziałek, 30 stycznia 2012, godzina 18:02:30
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antyPO: Żebyś się nie zdziwił
poniedziałek, 30 stycznia 2012, godzina 10:16:47
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypis: He, he, he.....
Myślę robert, że to już twoja ostatnia kadencja. Koniec posła z Ostrowa nadchodzi wielkimi krokami. Naoliwiona taczka też czeka na swojego "pasażera"...
poniedziałek, 30 stycznia 2012, godzina 07:27:37
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 25: Dobry film. Jak masz coś ciekawego to zarzuć jeszcze tutaj jakieś linki.
Pozdrawiam
niedziela, 29 stycznia 2012, godzina 22:31:35
Komentarz odrzucony. Powód: A może coś w temacie?
niedziela, 29 stycznia 2012, godzina 21:41:57
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
tvn: "Nie zwycięży chora siła libertyńsko - agnostycka,
Polska 1000 lat już była , jest i będzie Katolicka!"
niedziela, 29 stycznia 2012, godzina 10:33:52
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do Rozsądnego: Nie zgodzę się z Tobą. Portal jest dla ludzi, a nie odwrotnie. Każdy ma prawo do wypowiedzi nawet, gdy jest ona kontrowersyjna, czy idąca wbrew utartym trendom.
Wypowiedzi bywają różne - tak samo jak różni bywają ludzie. Łączy ich jedno: krytyka braku kompetencji, nieróbstwa, zacofania, niedostatku logiki i zwykłego niedorozwoju intelektualnego rządzących.

Co do rzekomych "wulgaryzmów" to są one niczym innym tylko emocjami wyrażanymi w sposób dość radykalny, ale usprawiedliwiony.
Redakcja robi świetną robotę odsiewając "ziarno od plew" i zamieszczając te wpisy - które co prawda bywają wygwiazdkowane - ale w pełni oddają stan rzeczy i wnoszą coś do dyskusji.

A tak poza tym "prymitywne" argumenty kierowane są do "prymitywanych" ludzi (którzy inaczej nie pojęliby o co chodzi). Ale jak widać przywoływany przez Ciebie osobnik i tego nie rozumie. Więc cóż o nim sądzić (biorąc pod uwagę, że na te dla "intelektualistów"w ogóle nie reagował)?
niedziela, 29 stycznia 2012, godzina 08:51:39

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry