nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W POWIECIE OPOCZYŃSKIM WYGRYWA ANDRZEJ DUDA

dodano: 2015-05-12 12:33:11

W niedzielę 10. maja 2015 roku w całej Polsce wybieraliśmy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po I turze wyborów największego poparcia udzielono Andrzejowi Dudzie – 34,76 %, następnie Bronisławowi Komorowskiemu – 33,77%, a na trzecim miejscu uplasował się Paweł Kukiz – 20,80%. W powiecie opoczyńskim wygrał Andrzej Duda uzyskując poparcie – 54,3% wyborców, drugi był Bronisław Komorowski – 18,22%, a trzeci Paweł Kukiz – 17,81%. W związku z tym, że żaden z kandydatów nie osiągnął poparcia powyżej 50%, za dwa tygodnie 24 maja wybierzemy się na głosowanie raz jeszcze.

Oto wyniki procentowe jakie uzyskał Andrzej Duda w poszczególnych gminach:

Gmina Paradyż – 62,67% poparcia

Gmina Mniszków – 61,25 % poparcia

Gmina Sławno – 60,48% poparcia

Gmina Poświętne – 59,15% poparcia

Gmina Żarnów – 57,74 % poparcia

Gmina Drzewica – 55,87 % poparcia

Gmina Białaczów – 55,27 % poparcia

Gmina Opoczno – 49,59% poparcia

 

 „W powiecie opoczyńskim wygrał bezkonkurencyjnie Andrzej Duda –poparcia udzieliło mu aż 54,3% wszystkich wyborców.  Jest to najlepszy wynik w województwie łódzkim. W imieniu naszego kandydata bardzo dziękuję za oddane głosy i proszę o pełną mobilizację podczas II tury. Koniecznie weźmy udział w II turze wyborów, bo jest to duża szansa na zmianę w naszym kraju. Bardzo cieszy mnie fakt z wysokiego poparcia w gminach Paradyż, Mniszków oraz Sławno. Szczególnie ta ostatnia gmina jest dużym zaskoczeniem, gdyż od dawna jest uważana za kolebkę PSL-u. Jestem bardzo zadowolony z faktu tak dużej frekwencji oraz oddania głosów dla naszego Andrzeja Dudy. Razem zmienimy Polskę.” – poseł na Sejm RP Robert Telus

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-34 (38) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @57
Igor: Na tak masz rację
wtorek, 2 czerwca 2015, godzina 14:09:34
-42 (50) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @54
WBK: No i kto tu kogo obraża. Twoje słowa :""jesteś zwykłym chamem bez godności" jesli ososb pisząca takie słowa uwążą, że nie są obraxliwe, no to szkoda z nią dyskutować , ponieważ nie ma ona elementarnych podstaw do dyskusji, jest to ososba ordynarna, głupia i niewykształcona, taki marginesik społeczny.
niedziela, 31 maja 2015, godzina 12:14:39
-48 (56) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Igor do 53,54,55: Prawda nie dym ale w oczy kole. Dość długo zastanawialiście się i ostatecznie odkryliście,że jestem człowiekiem wolnym i bez zajęcia. To było doprawdy trudne do odkrycia, tym bardziej że sam powiedziałem,że jestem na emeryturze i to od 6 lat. BRAWO ZA BYSTROŚĆ UMYSŁU I UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA <ZAWIŁYCH> SPRAW> HAHAHAHAHAHAHAHAAHAH.
Wy obrażacie sami samych siebie. Ja stwierdziłem tylko fakty. W Opocznie od lat nic się nie zmienia, w miejsce Wieruszewskiego wszedł Kądziela, który obsadza swych pachołków , a w mieście i gminie podnosi stopę bezrobocia. Ja nie powiedziałem, ze wy jesteście nieuczciwi, a może nazbyt uczciwi, zbyt pokorni tacy którym brakuje j**j aby coś zrobić w tym mieście. To jest wasz problem, syndrom człowieka prowincji. Na emeryturę zapracowałem uczciwie przez 42 lata ciężkiej pracy.
niedziela, 31 maja 2015, godzina 12:00:45
+42 (50) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @51
ALDEK: Twój bełkot na forum PORAŻA !!! Mało jest tu osób tak ciemnych, jak TY. Widocznie jesteś bez zajęcia i nie możesz opanować się, aby nie pisać GŁUPOT. Zacznij się LECZYĆ, najlepiej u dobrego psychiatry......
sobota, 30 maja 2015, godzina 23:31:18
+39 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @51
Dla Igor: Swoją wypowiedzią obrażasz innych uczciwych ludzi na tym forum. Żeby nie powiedzieć wprost: "jesteś zwykłym chamem bez godności" obrażającym innych - ciężko pracujących. To nie ich wina, że taka jest sytuacja ekonomiczna kraju. To SOLIDARNOŚĆ w latach 80-tych walczyła o wolność, którą teraz mamy, a której młodzi nie są w stanie zrozumieć - ale to ich problem...
sobota, 30 maja 2015, godzina 23:01:59
+40 (48) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @51
Dla Igor: Jesteś zwykłym oszołomem bez wiedzy, któremu się nudzi. Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast mieszać ludziom w głowach. A jeśli w Opocznie masz WYPASIONĄ emeryturę , to nie doszedłeś do tego uczciwą drogą. Tacy ludzie nie powinni zabierać głosu.
sobota, 30 maja 2015, godzina 22:50:23
-43 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
BRAWO IGOR: BRAWO IGOR;to społeczeństwo nie potrafi w większości przypadków odróżnić zdrajcy od bohatera-mam na myśli tych ,co myślenie nie jest ich mocną stroną i dają się ogłupiać telewizyjnej propagandzie .TYLKO Duda !!!!!!!!Facet ma styl i klasę !!!!!!!!!!Tylko Duda może odbudować zaufanie do Urzędu Prezydenta RP!!!!!!!!!!!!!!!Sceptykom proponuję przeczytać ze zrozumieniem "Rządy zbirów"i zacząć myśleć.MYŚLENIE kochani ma przyszłość;telewizję zostawcie zwykłym tłukom,którzy pokończyli jakieś tam szkoliny z kiepskimi nauczycielami , dostali jakiś tam papier , ale wiedzy zero,ZERO i powtarzają za propagandową telewizją jakieś tam głupoty.Takich ludzi wokół bas jest mnóstwo i trzeba po prostu wjeżdzać im na ambicję , bo im się z głupia frant wydaje , że głosowanie na PO świadczy o ich poziomie umysłowym wyższym od przeciętnej.Jest wprost odwrotnie kochani!!!!!!!!
Ja w pracy mam takiego "wykształcunego tłuka" ,co to dziesięć razy trzeba mu opowiadać problem, aby załapał o co chodzi.MASAKRA
sobota, 30 maja 2015, godzina 19:34:42
-46 (54) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @48
Igor: Niejednokrotnie tu na tym portalu już mówiłem. Od 6 lat jestem na emeryturze, dobrej emeryturze. Dla mnie nie ma znaczenia jaki będzie wiek, czy wcześniej czy później pójdą na emeryturę JA JĄ JUŻ MAM I JEST ONA ZNACZNIE WIĘKSZA NIŻ TWOJA OBECNA PENSJA, POMIMO TEGO ZE PRACUJESZ NA ŚMIECIUCHÓWCE. ZA MOJA EMERYTURĘ MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ NA TYLE, ŻE TY NAWET NIE POMARZYSZ JESZCE DŁUGO, ZE SWYMI OPOCZYŃSKIMI ZAROBKAMI. DLATEGO MOJE WYPOWIEDZI SĄ OBIEKTYWNE. DLACZEGO TY I TOBIE PODOBNI KRZYCZYCIE PRZECIWKO SOBIE TEGO JA ZROZUMIEĆ NIE MOGĘ I DLATEGO W OPOCZNIE KRÓLUJE BEZROBOCIE, WYKORZYSTYWANIE MAKSYMALNE PRACOWNIKA I CI SAMI RADNI ZAWSZE ZASIADAJĄ W RADZIE. MĄDRZ MŁODZI LUDZIE WYEMIGROWALI, A POZOSTALI TAKIE MŁODZ KRZYKACZE, GDZIE ZA BUTELKĘ TANIEGO WINA I DWA PIWA WYNAJMUJĄ ICH JAK NIEGDYŚ KLAKIERÓW . JEST TAKIE PRZYSŁOWIE; BIEDNY TEN PIES CO GRYZIE WŁASNA BUDĘ.
sobota, 30 maja 2015, godzina 10:32:41
-43 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @49
Igor: Duda nie musi mieć pieniędzy, bo te pieniądze są tylko idą tam gdzie nie potrzeba. Wystarczy zlikwidować NFZ, który nikomu i niczemu nie służy. A administrowanie NFZ , gdzie siedzą kolesie PO i PSL kosztuje prawie 50% naszych składek , które idą psu w ... lub kulturalniej jako para w gwizdek a nie na koła lokomotywy. Roczny wpływ na NFZ z naszych składek czyli moich też to 48 miliardów złotych z czego dla prezesów wiceprezesów, dyrektorów departamentów i placówek zamiejscowych z tego idzie 21miliardów złotych. Miesięczna pensja prezesa to 29 tys. zł, dyrektora departamentu 24 , do tego limuzyny i inne koszty. Dlatego TVN i PO podnoszą taki straszny lament, bo będą musieli stanąć przed Trybunałem Stanu za marnowanie. Wyrzucenie na bruk pasibrzuchów załatwia problem nowelizacji ustawy o emeryturze i powrotu do wieku poprzedniego oraz podwyższona kwotę od podatku. Krzyczeć i minusiki lub plusiki każdy potrafi ale JUŻ POMYŚLEĆ LOGICZNIE MOŻE NIEWIELU KTÓRZY NA TYM SIĘ ZNAJĄ . OBUDŹ SIĘ KRZYKACZU WYEDUKOWANY NA TVE-NIE I ZACZNIJ SAM MYŚLEĆ, NIE POZWÓL ABY ZA CIEBIE MYŚLAŁA ŻYDOKOMUNA.
sobota, 30 maja 2015, godzina 10:25:19
+43 (51) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @47
Do Igora: To DUDA nie ma żadnych pieniędzy i chce pogrążyć kraj w kryzysie. Proponuję zabrać służbie zdrowia - niech wcześniejsi emeryci zdychają bez pomocy lekarskiej !!! Zabrać RYDZYKOWI, który doi biedne babcie, które nie mają już teraz na leki itd. Obudź się PiS-owski oszołomie!!!!!!!!!!!!!!
czwartek, 28 maja 2015, godzina 22:00:23
+46 (48) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 47: ten kto ciężko przepracował 40 lat już odłożył sporo pieniędzy na swoją emeryturę.najpierw przepracuj te lata a potem dyskutuj,bo piszesz głupoty.pewnie jesteś jednym z tych cwaniaków którzy pracują na lewo bez reistracji żeby więcej zarabiać i oszukiwać państwo,a potem wyciągać do niego łapę bo ci się należy.
czwartek, 28 maja 2015, godzina 20:32:08
-53 (59) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @45
Igor: No i sam się doprowadziłeś w swych wywodach demagogicznych do tunelu bez wyjścia. Skoro nie ma pieniędzy dla jednych to i nie powinno być dla drugich. A tak nota bene to Komorowski wprowadzając 40 letni staż pracy bez żadnych dopisów i zliczenia studiów oraz prac na śmieciówkach podniósł wiek emerytalny z 67 lat do 73 no ale fanatyzm twój i tobie podobnym nie potrafił tego zauważyć w kiełbasie wyborczej Komorowskiego
czwartek, 28 maja 2015, godzina 12:17:02
-27 (29) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kolo do Jura: Jakby nie było komuny to by nie było solidarności.. proste?
środa, 27 maja 2015, godzina 22:13:28
+57 (59) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @44
BLEBLE: Nowelizacja przez wprowadzenie warunku 40 lat udokumentowanej pracy to nie jest cofnięcie całej reformy emerytalnej, tylko jej korekta, a to są dwie zupełnie różne sprawy. Włącz myślenie - nie ośmieszaj się.
środa, 27 maja 2015, godzina 14:03:55
-66 (72) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @42
Igor: Skoro tak twierdzisz to znaczy,że tym ciemnym narodem jest również elektorat Komorowskiego, bo on przecież też zaproponował nowelizacje ustawy emerytalnej, tylko ja wycofał, ale w zamian za to składa taki wniosek PO (Ewa Kopacz) PSL( Piechociński) i chcą go złożyć jeszcze wcześniej przed nowym prezydentem czyli przed 6 lipcem, to co teraz nagle pieniądze się znalazły, a przez 8 lat ich nie było. KTO WIĘC ZATEM JEST CIEMNOTA MANIPULOWANĄ PRZEZ MEDIA I RZĄD?
środa, 27 maja 2015, godzina 10:21:05
+60 (62) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @41
Jura: Za "solidarności" też rozdawali ludziom pieniądze i przywileje - zwróciło im się to w postaci 400 % inflacji
środa, 27 maja 2015, godzina 08:13:51
+51 (55) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @40
Tambylec: Brednie wypisujesz domorosły ekonomisto. Zapoznaj się z opracowaniami, analizami, symulacjami wykonanymi przez specjalistów przed wprowadzeniem reformy emerytalnej. Ciemny naród wierzy we wszystkie nierealne obiecanki i takie brednie jak Twoje wypociny, a skutki tego odczujemy wszyscy już wkrótce. Poza tym naucz się poprawnie pisać - widać, że do szkoły miałeś pod górkę.....
wtorek, 26 maja 2015, godzina 22:24:22
-71 (77) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @35
Igor: A ja tobie ciemnoty i zacofania oraz braku wiadomości elementarnych zasad ekonomicznych. Pamietaj o tym,ze im wiecej dasz ludziom tym wiecej powróci do ciebie w pochodnych, ale to dla ciebie własnie tabaka
wtorek, 26 maja 2015, godzina 18:51:58
-68 (74) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @32
Igor: Już ci kiedyś pokazywałem skąd można wziąć pieniądze i nie są one z znikąd. Tylko człowiek wyjątkowo ograniczony uważa,ze ci co go okradają to są dla niego zbawieniem. Zmniejszenie wieku emerytalnego, powrót do poprzedniego to koszt około 15 miliardów złotych, ale 80% zwróci się ,bo w miesce odchodzących zostana zatrudnieni nowi i nie trzeba wypłacać zasiłku dla beazrobotnego, który jest wypałacany z budżetu.Zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3091 do 8 000, to kosztowałoby 14 miliardów złotych, ale pieniądze w dużej części wróciłyby do budżetu w postaci VAT, CIT, PIT, \bo ludzie mając więcej pieniędzy częściej robiliby zakupy, remontowali mieszkania itd.zatem wróci ich około 75% itd. trzeba nie tylko umieć czytać i pisać ale i liczyć nie ie powtarzać bzdur i idiotyzmów za TVN i Lisem Tomaszem
wtorek, 26 maja 2015, godzina 18:50:04
-65 (71) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @38
tubylec: Myślenie ma kolosalną przyszłość... ale nie w twojej tępej głowie sieroto po Komoruskim. Młot zachowaj jeszcze ci się przyda. Jesteś hojny jak twój były prezydent z Ruskiej Budy.
wtorek, 26 maja 2015, godzina 18:02:33

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry