nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Robert Telus promuje opoczyński region

dodano: 2011-09-01 20:15:26

W trakcie ostatniego posiedzenia Sejmu, w dniu 30 sierpnia 2011 r. poseł Robert Telus podczas oświadczeń poselskich wystąpił w ludowym stroju opoczyńskim. Tym samym zrealizował obietnicę, że jeśli będzie ku temu stosowna okazja na pewno wystąpi na mównicy sejmowej w stroju ludowym. Była to z pewnością wyśmienita szansa na promocję regionu opoczyńskiego - znanego z jego bogatej kultury ludowej oraz kultywowania tradycji przodków

 

 

 

 

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
F_cuk: Jak się nie załapie na trzecią kadencję, to znajdzie zatrudnienie w cyrku jako klaun;)
piątek, 30 września 2011, godzina 11:49:19
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ajdejano: Do macmana: Masz rację. Ale, niestety, prawda jest taka, że jak będziemy siedzieli cicho - to ten lumpenproletariat (bardzo trafnie określiłeś tych trolli) z mózgami, przerobionymi przez media Szechtera-Michnika za chwilę uwierzy, że jest tak, jak jemu się zdaje.
Pozdrawiam - ajdejano.

I proletariackie pozdrowienie dla lumpów-proletariuszy: proletariusze wszystkich krajów - łączcie się!!! I po czesku: holodupki - hop do kupki !!!
piątek, 9 września 2011, godzina 06:32:17
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
macman: Do ajdejano(po raz kolejny). Ładnie Cię proszę nie zniżaj się do poziomu lumpenproletariatu :) Sam zaczynasz nadawać jak oszołomki pełowskie. Tytułem wyjaśnienia nie popieram żadnej z obecnie rządzących partii, ale dziadostwo pełowskie działa mi jeszcze bardziej na nerwy niż kiedyś awanturujące się babcie od Radia Maryja. Dlaczego? Bo babcie były zmanipulowane za pomocą m.in religii. A gówniarstwo pełoskie uważa się za postępowe i nowoczesne, a tak naprawdę to są jeszcze głupszymi i przerobionymi idiotami niż te babcie z których się tak śmieją.
Pozdrawiam
czwartek, 8 września 2011, godzina 22:20:48
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ajdejano: Jacy wy jesteście śmieszni w tej waszej bezsilności. Gdybyście mogli - to w tej swojej bezsilności odgryźlibyście ucho temu Telusowi. O Macierewiczu nie wspominając. Tylko się nie pochlastajcie po wyborach - kiedy przeczytacie, że Antek i Telus znów ZMIAŻDŻYLI pozostałych a ten ciemny elektorat, te mohery pokazały wam kolejny raz gest Kozakiewicza.
I przypominam wam - "nowocesne jełuropejcyki z łopocna": człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie wyjdzie NIGDY !!! I pochować tę słomę w te cholewki - wielbiciele PełO!

Z proletariackim pozdrowieniem - ajdejano. Proletariusze (i chłopecki) wszystkich krajów - łaczcie się !!! I po czesku: holodupki - hop do kupki !!!
czwartek, 8 września 2011, godzina 04:18:58
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ajdejano: No tak - Opoczno to rzeczywiście wielkie miasto. Nawet powiedzialbym, że metropolia, ale w zestawieniu np. z Bielowicami, czy Wygnanowem (nic nie ujmując tym wsiom). To jest ciekawa prawidłowość: im większe zadupie, im więcej słomy i sieczki z butów wala się po chodnikach - tym więcej "nowocesności, jełurpejskości i ełuroytuzjastów" i wielbicieli ryżowatego z PełO.
Będę to powtarzał wszędzie i do znudzenia: czoowiek ze wsi wyjdzie - ale wieś z człowieka - NIDGY !.
czwartek, 8 września 2011, godzina 04:00:50
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: jak to dlaczego? telus jest ze wsi a nie z Opoczna.jemu ciezko byc miastowym.tak jak na zdjeciu wyglada taki jest na prawde;-)
sobota, 3 września 2011, godzina 08:42:12
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
mdwad: Dlaczego nasze miasto promuje się na wieś. Skoro mamy aspiracje na rozwój średniej wielkości miasto to trochę zły kierunek
piątek, 2 września 2011, godzina 22:11:50
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
hm...: w okresie międzywojennym posłowie z Opoczyńskiego również na obradach zasiadali w strojach ludowych :) z tym,że robili to bardzo często...
piątek, 2 września 2011, godzina 10:17:49
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
he he he: na to wygląda że nie tylko politycy PSL wyjechali ze wsi i zbaranieli - zdziczeli.....
piątek, 2 września 2011, godzina 06:45:58
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opocznianin: najśmieszniejsze jest to że telus mimo niechęci do niego może załapać sie na 2 kadencje bo w opocznie i okolicach ciemnota straszna i wioski oraz kosciół popieraja Pis a mysle ze z 5tys glosow wystarczy nie wiem śmiac sie czy płakac:(
piątek, 2 września 2011, godzina 00:36:24
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
TOMEK: Na wiejskiej na ludowo pasuje. A Przez ponad trzy lata nie wiedział skąd pochodzi
czwartek, 1 września 2011, godzina 22:37:54
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
wyborca: a w jaki sposób on promuje?? przed wyborami???!!!!!
ta promocja to dla niego by zyskać głosy i kasę!!!!
precz z takim CWANIAKIEM !!!!!!!!!!!!!!!
czwartek, 1 września 2011, godzina 21:46:06
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
s.w. wo.: wystąpienie w stroju ludowym nie poprawi panu posłowi Telusowi kondycji wyborczej .Co pan poseł zrobił dla naszej małej ojczyzny , może jakieś sukcesy ? ale swoje . czekam na informację.Ot nasza wiara na pokaz bez urazy.
czwartek, 1 września 2011, godzina 21:23:49
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
haha: wieś na wiejskiej...
czwartek, 1 września 2011, godzina 20:45:34
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
sanator: a czy w obliczu godła panstwowego, majestatu sejmu i krzyża poseł nie powinien zdjąć czapki (kaszkietu) z głowy?!
czwartek, 1 września 2011, godzina 20:36:22
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: blazen jak cala jego smieszna partyjka.przez 4 lata nie promowal regionu ale oczywiscie chwile przed wyborami sobie przypomnial.jedno z ostatnich albo ostatnie przemowienie w sejmie.nie dziekujemy bo i nie ma za co panie telus
czwartek, 1 września 2011, godzina 20:31:09
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
maniutekxxxx : Dziwnym zbiegiem okoliczności zaczął promować nasz region przed wyborami!
czwartek, 1 września 2011, godzina 20:28:07

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry