nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Przybyło kandydatów do Parlamentu Europejskiego

dodano: 2014-03-30 14:19:15

Wczoraj w Pałacu Poznańskich w Łodzi odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Poznaliśmy dziesiątkę kandydatów z okręgu łódzkiego. Są wśród nich Anna Grabek z Tomaszowa Mazowieckiego oraz poseł Robert Telus z Opoczna.

 

Pierwsze trzy miejsca to: europoseł Januszem Wojciechowskim (były minister i prezes najwyższej Izby Kontroli), była eurodeputowana Urszula Krupa (reprezentująca środowiska Radia Maryja) oraz poseł Witold Waszczykowski (były wiceminister spraw zagranicznych, od 2008 do 2010 zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego).

 

Jako czwarty na liście znalazł się poseł Piotr Polak (powiat poddębicki). Piąta jest Ewa Szałkowska - West z Prawicy Rzeczpospolitej. Poseł Robert Telus z Opoczno jest szósty a siódma Iwona Koperska  szefująca klubowi PiS w sejmiku wojewódzkim

Anna Grabek  z Tomaszowa Mazowieckiego (wiceprzewodnicząca łódzkiego sejmiku) znalazła się na pozycji ósmej. Dziewiąta pozycja to Wiesława Olejnik a na ostatnim miejscu jest poseł Marek Matuszewski.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
wnioskujący poprawnie: dość naiwne życzenie ci sami ludzie są u steru już niewiadomo ile lat bo wybierają się nawzajem, trzymając układ. kazdy już to wie, macha ręką i robi swoje
poniedziałek, 7 kwietnia 2014, godzina 12:36:51
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Olo: Tylko idioci wierzą że tzw państwa zachodnie robią coś dla innych. Myslicie że CIA i Mossad oplacalo w latach 80 tych Tusków, Wałęsów, Kaczyńskich, Michników, Geremków dla idei? Od razu mieli w glowie nasze rynki zbytu i ile miliardow mozna z Polski wydoić każdego roku. Nie jestem milośnikiem komuny ale takie są fakty. Jeśli w Polsce ma być dobrze to przez wybory nic nie zmienimy ponieważ wszystkie najważniejsze media chodzą na pasku syjonistów. Wszystkie największe partie są sterowane przez ludzi o odpowiednim pochodzeniu. Coraz więcej ludzi zaczyna się orientować jakie pochodzenie mają ci ludzie, ale nie mogę tu tego napisać jakie to pochodzenie bo mój komentarz zostanie zaraz wykasowany
piątek, 4 kwietnia 2014, godzina 20:51:44
+10 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
oooooo: do Igor.co ty chłopie pijesz albo wciągasz bo już sam odpowiadasz na swoje komentarze.
czwartek, 3 kwietnia 2014, godzina 20:17:04
-12 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
Igor: To się spiąłeś aż cztery minusiki, ale pory to masz pełne hahahahahah
czwartek, 3 kwietnia 2014, godzina 08:21:21
-9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
Igor: To musiałeś się napracować aby samemu sobie walnąć aż cztery plusiki. To o czym mówicie nie ma pokrycia w rzeczywistości. Co innego jest tu, a rzeczywistość jak zwykle inna. Wasze wypowiedzi nie były i nie są reprezentatywne. Gmina Opoczna ma 25tys. mieszkańców, zatem wasze wypowiedzi to 0,015% to to znaczy wielkie g***, bo tolerancja błędu w wyborach jest znacznie większa. Tyle możecie zdziałać czyli WIELKIE NIC !!!!
czwartek, 3 kwietnia 2014, godzina 08:19:46
-9 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 10: spriboj Ty wejść do Parlamentu i wtedy zabieraj glos Miernoto
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 15:47:47
+12 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opocznianin27: DO 10 oj poseł i jego "fani" się obraża przecież tylko oni uważają że są "prawdziwymi Opocznianami" poseł wielokrotnie podkreślał że jest rodowitym Opocznianinem..... jedyne wybory w których poseł nie wystartuje to chyba wybory mokrego podkoszulka bo tam kasy nie daja no i wyglad trzeba miec...
A tak poważnie to pchanie się do koryta gdzie tylko można budzi wielki niesmak i mam nadzieje że w listopadzie wyborcy wezmą to pod uwage głosując na burmistrza
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 14:53:15
-13 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @11
Igor: Zazdrość widzę aż ci pośladki ściska. popuść chłopie bo się zes***. Stara zasada tylko słabe i mikre pieski szczekają, ale karawana idzie dalej. Działaj a nie wal pod siebie.
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 14:34:08
-9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Igor: Ale z mikroregionu opoczyńskiego, a nie jakiś gość z radomskiego czy piotrkowskiego. Nie odpowiadałem jako redakcja, tylko sam logika mówi po co zaśmiecać jakimś badziewiem ze Skierniewic np. Leszek Miller, podczas gdy się ma własnego. Nazwa do ciebie pasuje, ani logiki w tym co piszesz ani rozumu. Walnij mi dwa minusiki, to się dowartościowujesz bidaku cudaku.
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 14:31:55
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
poseł: szacun, że udało się panu posłowi wejść 2 razy do sejmu, ale te obowiązki partyjne są obrzydliwe, teraz do euro, potem na burmistrza... tak jakby ludzi mało było dookoła. Poza tym, kto głosuje na tą "partię" tzn. że nigdy nie kochał swojej matki :)
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 12:51:50
+7 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
Ciemnogród: Telus też nie z Opoczna tylko z Łostrowa panie redachtorze Igorze.
środa, 2 kwietnia 2014, godzina 07:58:55
-5 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
aa: nawet jeśli tk to ma mój glos i nie tylko!!!!!!!!!!!!!!
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 18:38:40
-10 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Igor: Nie bo nikt inny z Opoczna nie kandyduje.
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 17:40:28
+9 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
........: pionek do nabijania głosów Wojciechowskiemu. indywidualnie nie ma szans.
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 17:17:50
-6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
s: PANIE POŚLE MA PAN MÓJ GŁOS za to,że ruszył pan sprawę gruntów przy Przemysłowej
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 14:10:53
+6 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Ciemnogród: Do Redakcji
Co, zatkało was ?
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 08:44:57
+7 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł: Telus do PE? Wiadomość jak znalazł na prima aprilis.
wtorek, 1 kwietnia 2014, godzina 07:43:01
+7 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : 6 miejsce pokazuje słabość p. Roberta w PiS, jednak kasa jest elementem gdzie warto powalczyć, a obywatel to tylko plew.
poniedziałek, 31 marca 2014, godzina 20:12:32
+8 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ciemnogród: Do Redakcji.

Czy w najbliższym czasie szanowna redakcja portalu "Nasze Opoczno", raczy zamieścić informację o kandydatach z innych ugrupowań ?
poniedziałek, 31 marca 2014, godzina 14:12:56
+9 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opocznianin27: Telus=pionek w grze jarek-tadek.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...omosc.html
Nawet jeśli tak nie jest to Kandydowanie do PE pokazuje że dla posła liczy się tylko kasa w koncu zarabiac x4 kazdy by chciał, ewentualnie blokowanie europejskich srodkow dla Opoczna na złość obecnemu/ przyszłemu burmistrzowi.
Zapewne i tak nic z tego nie wyjdzie i za kilka miesiecy poseł bedzie sciemniał że tylko Opoczno i wybory samorzadowe go interesuja. 4lata temu chicał łaczyć sprawowanie funkcji burmistrza i posła a wiec "kasa misiu kasa" a mieszkancy w d....
poniedziałek, 31 marca 2014, godzina 11:11:02

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry