nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

"NIE" haniebnym praktykom kupowania głosów

dodano: 2014-11-11 17:23:02

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że w dniu 16 listopada czyli w dniu wyborów dojdzie po raz kolejny do handlu głosami. Nikogo za rękę nie złapano (są to tylko domniemania) ale doskonale wiemy że są nieuczciwi kandydaci którzy dostają sie do Rady w ten niechlujny sposób. To zabijanie samorządności i zagrożenie dla demokracji.

"Cały dzień wyborczy w lesie, na łonie przyrody, trwa impreza. Bilet wstępu? Karta wyborcza. Aby dostać flaszkę wódki, należy przynieść pustą kartę. Następna osoba z kolejki pobiera ją już wypełnioną. Wrzuca do urny i przynosi swoją, pobraną, czystą. Tak to się kręci - pisze „Gazeta Polska”."

 

Aby nadchodzące wybory były realnym świętem demokracji musimy wszyscy włączyć się w walkę z "kupowaniem głosów". Nie powinno być miejsca dla radnych którzy korzystają z takiej niemoralnej praktyki. Mam głęboką nadzieję że w walkę z tym procederem włączą się nie tylko mieszkańcy Opoczna ale na wysokości zadania stanie również Policja i Straż Miejska która będzie patrolować okolice komisji wyborczych.

 

Jeszcze jeden cytat z forum portalu internetowego naszeopoczno:


"DO 135: W tym roku tym panom nie pójdzie tak łatwo. Zorganizowała się grupa osób która w tym roku będzie pilnować rzetelności wyborów. Będziemy obserwować bary, lokale, oraz znanych naganiaczy. Będą robione zdjęcia oraz małe prowokacje które doprowadzą nas do najbardziej aktywnych. Koniec z kupowaniem głosów i wynoszeniem kart. Zapraszamy wszystkich którym leży na sercu dobro naszego miasta żeby też zorganizowali się w grupy i pilnowali legalności wyborów. .Niech wygrywają ludzie mądrzy z waszych okręgów, a nie ci spadochroniarze co boją się kandydować u siebie, po wyborach będą was mieli gdzieś. Na tych właśnie trzeba zwrócić największą uwagę, bo zrobią wszystko żeby wygrać i utrzymać się przy korytach."

 

Mieszkańcy Opoczna, nie bójmy się i reagujmy. Jeśli zaobserwujesz tego typu patologię nie czekaj dzwoń na Policję a następnie do komisarza wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Robert Szulc

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Tom: Może jakieś nieoficjalne wyniki wyborów??? Bo na nasztomaszow.pl już umieszczone...
poniedziałek, 17 listopada 2014, godzina 13:36:18
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
dziwna historia: skoro 90 % kandydatów to państwowe posady to kt ma kandydować, nie ubliżając nikomu?Pan/Pani?Ustawiona już w pewnych instytucjach miejskich? Szulc to w porządku gość, i gwarantuje za niego że chce c oś zrobić dla tego miasta. Tomasz
ps. proszę podaj swojego kandydata to go obczernimy tutaj moment, tylko czy o to chodzi żeby za wszelką cenę sie dostać do rady?
piątek, 14 listopada 2014, godzina 22:35:49
-3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do ggg: w związku ze zbiżającą się cisza wyborcza nie bede z Panem podejmował konwersacji drogi kontrkandydacie, życzę powodzenia w wyborach. Robert Szulc
piątek, 14 listopada 2014, godzina 22:29:09
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ggg: chciałbym zwrócić uwagę że jakieś 90% kandydatów z wszystkich ugrupowań zajmuje bądź zajmowało stanowiska pracy na państwowych posadach(w tym panowie Szulc i Kopera najbardziej się udzielający kandydaci) Państwowe pieniądze są najbezpieczniejsze bo to i pewność wypłaty i stałości stanowiska i wysilać w pracy się za bardzo nie trzeba ot taki wygodny stołeczek i dobre korytko
piątek, 14 listopada 2014, godzina 18:17:41
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @19
Czyżby: Nie może być obecnie radnym OWS, skoro odszedł miesiąc temu.
A czemu odszedł? - część odpowiedzi jest w poście 7.
piątek, 14 listopada 2014, godzina 13:49:01
-4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @18
a: Kadziela jest obecnie radnym OWS jedynie p.Zięba jest niezależna
piątek, 14 listopada 2014, godzina 10:18:40
+2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
hhh: najważniejsze to ukrócić wieruszewskiego - dość sie już nachapał za nic, razem ze swoją świtą.
po drugie karierowiczów odsunąć od korytka.
dwóch panów którzy zajmują się tylko uczestnictwem we wszelkiego rodzaju uroczystościach, bankietach, otwarciach itp czyli pan Bagieński( 150 000 pensji i prywatny szofer i fucha dla żony) oraz pan Ksyta celebryta miejscowy
po trzecie odsunąć pis i ows bo to zazwyczaj karierowicze a jak już głosować to na kogoś nowego
piątek, 14 listopada 2014, godzina 01:09:59
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do he he he: Jedna Pani z Wyszyńskiego będzie pod obserwacja ciagla, poniewaz będzie pewnej osobie robić niezla agitacje, powinna sie wstydzic
środa, 12 listopada 2014, godzina 22:02:37
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @4
kupowali: oj kupowali, ktoś po policje nawet dzwonił, ale co tam...
środa, 12 listopada 2014, godzina 21:43:13
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @11
też słyszałam: ale w innym miejscu. Jak nie kręcili to może będą krecić?
środa, 12 listopada 2014, godzina 21:41:58
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
he he he: Klimek się wycofał??/ działa prężnie, sami zobaczycie efekty!!
środa, 12 listopada 2014, godzina 19:58:17
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
panie Robercie.: A co z pana konkurentem Klimkiem.Czyżby wycofał się z kandydowania;co daj boże;czy co .Bo ani ulotek,ani banerów,ani wizytówek,ani programu.Chyba że uważa że wystarczy samo nazwisko i więcej nic nie potrzeba,albo taki pewny.
środa, 12 listopada 2014, godzina 16:28:46
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
kkkk: Po tym jak komendant powiedział, że nie da się wprowadzić więcej. Więc proszę, jak rada miała poprzeć wniosek którego nie da się wprowadzić?
środa, 12 listopada 2014, godzina 16:25:55
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
słyszałem.: ciekawe hasło pod barem;kto się nie boi niech idzie do ostoi;czyżby tam też kręcili lody.
środa, 12 listopada 2014, godzina 15:35:35
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
DO XXXCCC: Myslę że pomogą mi w tym wszyscy, którym zależy na dobru Naszego miasta
środa, 12 listopada 2014, godzina 14:09:07
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
s: OWS głosował przeciwko dodatkowym patrolom Policji w dniu wyborów
środa, 12 listopada 2014, godzina 13:43:39
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
XXXCCC: Ale bezpartyjny to niewiele może zrobić. Chce Pan pozyskiwać środki kto Panu w tum pomoże?
środa, 12 listopada 2014, godzina 12:50:22
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ows: panie Robercie i niestety to Pana, przynajmniej w moich oczach dyskwalifikuje, dlaczego startuje Pan z OWS? po co? szkoda Pana wysiłków, na popieranie ustalonego układu OWS-ZO-RdP.
środa, 12 listopada 2014, godzina 12:13:52
-1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Robert Szulc: do Ikarus, mnie interesuje tylko moja osoba i ja w tej kwestii mam czyste sumienie, jestem bezpartyjnym kandydatem startującym z listy OWS
środa, 12 listopada 2014, godzina 11:33:48
+7 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
X: Straż Miejska w Opocznie ma chronić legalności wyborów :):);)Oni dbają o interesy własne,czasem rodziny!!!!!!!!
środa, 12 listopada 2014, godzina 10:07:16

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry