nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Albina, Nikodema, Marii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Opoczno

dodano: 2013-04-18 10:46:42, ostatnia aktualizacja: 2013-04-18 10:55:08

W niedzielę 21 kwietnia Opoczno odwiedzi prezes PiS, lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami miasta zaplanowano na godzinę 14.30 w Miejskim Domu Kultury. Będzie okazja zapytać o aktualne wydarzenia w polskiej polityce, o śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kolo: Chciałbym się zapytać na poważnie bez złosliwosci "fanów Telusa" co przez 7 lat zrobił Telus żeby poprawić życie mieszkańców Opoczna? Obwodnica odpada, przystanek CMK to tez nie jego zasługa (chociaz wiem że jego fani maja inne zdanie i widza w nim głownego budowniczego obu inwestycji). Kilka tyg temu zapytałem dlaczego Telus nie moze właczyc się w pozyskiwanie inwestorów? Zostałem wrecz zlinczowany przez "fanów T" "on nie może, jemu zabrania konstytucja" "on zrobił wiecej niz burmistrz" "on zbudował obwodnice i cmk" "on ma wazniejsze sprawy" to tylko kilka z komentarzy. Moze boicie sie przyznac że wasz kandydat na burmistrza nawet nie wie co dzieje sie 10m od niego-likwidacja spółdzielni dla inwalidów
sobota, 20 kwietnia 2013, godzina 14:55:41
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Bernard. Oczywiście, wygrani biorą wszystko, Telus robi dobrą robotę dla kościoła , więc kościół robi dobrą robotę dla Telusa, fajnie jest że mamy posła, tylko co za tym idzie,poseł Telus może i będzie 3 kadencję , Maciarewicz go pociągnie, tylko co to jest za władza , Maciarewicz oszołom smoleński, do tego co porobił w służbach, teraz Państwo za niego płaci oszkodowania , a on dalej dochodzi swoich teori spiskowych , można nic nie robić i dalej być posłem, przecież naród za to płaci , czy jest bezrobocie czy nie , sejm pieniądze przyśle i to duże. Jak widać społeczeństwo jest podzielone, tak samo władza Opoczna, żeby co kolwiek załatwić musisz mieć znajomości. Poseł stara się pisze interpelacje , ale na tym się kończy,bo to i tak za dużo . Przyklei się do obwodnicy, do przystanku Opoczno, i kolejnej inwestycji , w której wszyscy chcą być ojcami.Przedstawi sensacyjne zdjęcia witający się z papieżem i okazuje się że jest wielkim , dużym , człowiekiem.
Jutro spotkanie z Władcą, jedynym wybrańcem narodu, jak to niektórzy piszą, tylko dla czego nie ma czasu dla swojego elektoratu, jakie jest podejście tego Ojca narodu skoro dla Opoczna przygotował tylko 45 minut, a w opini dla społeczeństa poseł określa jako wielkie wydażenie. Co wtym czasie można można porozmawiać, przestawi swoją wizję, powie jacy źli są obecnie rządzący, że w smoleńsku był zamach, Maciarewicz , go przekonał, ale nie powie skąd weźmie na to kasę, w jaki sposób mółby pomóc Opocznianom, bo nie będzie na to czasu, a zarazem po co składać fałszywe obietnice, ale będzie powiedziane Jarek był w Opocznie.Tylko jakie to przyniesie kożyści?
sobota, 20 kwietnia 2013, godzina 10:20:37
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
U: Pierwszy raz jak startował, drugi raz ksiądz już nie żył. Ale to nie ma znaczenia. Masz rację {kkkk} w polityce nie liczy się styl i strategia, a ostateczny cel.
sobota, 20 kwietnia 2013, godzina 07:02:14
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kkkk: Każdy cwaniak tutaj widzę. Ale fajnie się czyta. Dajcie popcorn.
Telus posłem jest, bo cwany. Zawdzięcza bardzo dużo księdzu Wojtanowi, bo gdyby nie On, prawdopodobnie dziś dalej byłby nikim. Generalnie widzę, że większość z Was uważa, że Opoczno kurczy się, bo władza jest zła i wszystko jest złe. To, że Oni są źli, to nie znaczy że jeśli się ich zmieni to się w moment poprawi. Postawa typowo roszczeniowa. Telus skończył zawodówkę. Aktualnie posiada wykształcenie wyższe, z tytułem inżyniera (bez magistra), zdobyte na politechnice Krakowskiej, ochrona środowiska. Poradził sobie? Wybił się? Bo COŚ robił. Pewnie, że nie podoba mi się jego osoba, ale doceniam to, że udało mu się z takiej wiochy wejść do sejmu. Wieruszewski jest zły? A 15 lat rządzi. Wiecie dlaczego? Bo nie zrobił nic jednoznacznie przekreślającego go jaką burmistrza. Nawet kiedy miał nóż na gardle, kiedy budżet ledwo się dopinał, udało mu się przecisnąć. Sprytny lis. Chętnie bym go zmienił, bo są lepsi kandydaci. Ale Telus lepszy nie jest. Dodatkowo plusem Wieruszewskiego są pieniądze które może wydusić z województwa, w którym to PSL częściowo rządzi. Powiat to małe piwo. Ta cała wydmuszka, że OWS rozwalił prawicową koalicję... OWS był popychadłem PISu kiedy starosta Wieruszewski zdymisjonował Roga, a sam poszedł w koalicję z PSLem w gminie (a przynajmniej Rożenek poszedł, bo przecież jak inaczej 10 radnych rządziłoby 11 z prawicy?). Uważam, że bardzo się dobrze stało że Wieruszewskiego odwołali, bo jemu udało się tylko zadłużyć powiat. Róg dobrze się sprawował na stanowisku starosty. Dobry kandydat na burmistrza - ma szerokie znajomości, nikomu nie podpadł, więc sądzę że wiedziałby jak ściągnąć tutaj przedsiębiorców. Jest jeszcze paru innych - wójt Sławna, który bardzo dużo zrobił dla gminy. Ale my teraz mamy Wieruszewskiego i sądzę, że bardzo ciężko będzie go zmienić. Wracając do Posła - mimo wszystko uważam, że i tak jest lepszy niż nikt. Zdecydowanie lepszy. Bo zawsze może się przydać.
sobota, 20 kwietnia 2013, godzina 01:01:11
-2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard: Ale to on już przez dwie kadencje zostaje posłem , a nie wy!!!!! Ani też wasi ulubieńcy. Szykuje się na kolejną trzecią i z tego co widzę to ma ja prawie w kieszeni. I jeszcze jedno ja powiedziałem, że jest dużym, a nie wielkim a to jest różnica. A dokładnie, aż zacytuję sam siebie; "....duży, silny i pewny siebie...." Telus taki jest jest duży, silny i pewny siebie, ma za sobą ogromne poparcie, czego dowodzą kolejne wygrane wybory do sejmu. Widzicie, każdy kto skończył 18 lat i nie został pozbawiony czynnego prawa wyborczego może wybierać. Dla kandydata nie ma znaczenia kto odda na niego głos czy 18-latek, czy 75-latek, każdy z nich ma po jednym tylko głosie. Ponieważ młodzież jest niezdyscyplinowana i brak jej mobilizacji Telus stawia na mohery. Opoczno staje się miastem moherów, bo młodzi emigrują za chlebem. Zatem elektorat nie będzie tak znacznie mu się wykruszał. Ludzi starsi są bardzie zahartowani, więcej potrafią wycierpieć i wytrzymać, a średnia umieralność po 60 jest mniejsza procentowo niż do 50. (sprawdź sobie dane statystyczne). Zatem co wam pozostało poszczekać sobie na tym portalu i tyle waszego. No to miłego chała chał chał i z przegranej aaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu uuu!!!!!!!!!!
Do artur w. no właśnie w regionie jest duże poparcie dla PiS-u , a zatem dla jego przedstawiciela z tego regionu czyli dla Telus. Liczy się wygrana arturo a nie strategia choćby była najlepsza. Pamiętaj zwycięzcy biorą wszystko i nikt ich nie rozlicza ze strategi. Rozliczani są tylko przegrani. A wy jak nasi piłkarze przed meczem mają wspaniała taktykę, a w czasie meczu dostają lanie. Kibice nie pamiętają taktyki tylko gorycz przegranego kolejnego meczu, tak i wy. Nich choć jeden z was pokaże więcej niż Telus. Dostań się do parlamentu, ba nawet do rady gminy i wtedy pogadamy, a tak to tylko chał, chał chał i auuuuuuuauuuuuuuuuu.
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 22:07:02
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : do U. Papa Franciszek jest tylko człowiekiem, może Pani dyrektor za ostro poleciała, jednak to co i w jaki sposób wymawia się elektorat PiSu na temat władz Polski ,dawno powinni pozamykać tysiące osób, kościół na całym świecie różnie się zachowywał, byli dobrzy i byli źli kapłani, tak samo w polityce.
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 21:43:58
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
il43: Telus zostanie burmistrzem to sprzątnie ten chlew
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 20:31:17
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Bernard , opowiadasz głupoty, gdyby nie poparcie całego pis w regionie , pose łby się nie załapał, startował na burmistrza jednak ludzie go olali,gdyby były wybory jedno mandatowe , to co innego, dobrze jest jeśli mamy posła ,który coś robi konkretnego, dwie kadencje posła lizusa nic dla Opoczna nie przyniosły.........
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 19:25:54
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
U: Uważajcie bo;http://wiadomosci.wp.pl/kat ,,title,Sledztwo-w-sprawie-zni ewazenia-papieza-Franciszka-Od powie-za-ch,wid,15511316,wiado mosc.html
i was to może czekać
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 18:36:40
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł c.d.: Co do tej "MOCY" tego twego ulubieńca i porównania do psiny to raczej jest nie tyle "wielki", co wyliniały i nedzny - macha zawsze ogonem jak pasterz pogłaszcze albo rzuci kość (zwłaszcza wtedy jak jest wymieniany w ogłoszeniach parafialnych), a skamle jak się jego Pasterzowi dobierają do skóry (rozpaczliwe ataki na media informujące o kolejnych wybrykach biskupa "flaszki" Głodzia, poszturchiwanie Palikota i reszty lewicy chcących opodatkować tych "dobrodziei" posła, wieszanie psów na wszystkich, którzy nie są w jego partyi, albo się z nim nie zgadzają - to są fakty)
Oczywiście zgadzać się i klękać przede mną nie musisz, zaoszczędzisz sobie zwyrodnienia kolan na starość, Młody Człowieku
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 18:19:30
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł: do Bernarda: Ależ ja się nie złoszczę. A co do tych "moherów" to jak wspomniałem wcześniej jest to elektorat wykruszający się. Czas ich świetności minął wraz z wyborami w 2007 roku, kiedy to sromotnie przegrali i odtąd ugrupowanie/a na które głosują przegrywają w każdych kolejnych wyborach.
Bardzo się cieszę, że zaliczasz mnie w poczet "młodych", ale już jestem dawno na emeryturze i martwi mnie jedynie to, że część miejscowych wyborców jest na tyle naiwna/obrana z rozumu, że wybiera na stanowiska życiowych nieudaczników, którzy potrafią się tylko na pokaz modlić i głupote siać po parafialnych festynach. Ale cóż, w przyrodzie musi być równowaga - gdzie rządzą mądrzy - tam i dobrobyt, u nas - cytując Misia" Barei - "nierobów i matołów banda" zaleca sadzenie wikliny, aby uszczęśliwić okolicznych wieśniaków.
A tacy ludzie jak poseł i jemu podobni wpisują sie w ten nurt "idiotyzmu"
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 18:16:36
-2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard do jan gaweł:: Powiedz mi ilu z opoczyńskiego było posłów od czasu transformacji i co zrobili dla tego regionu? Wymień imię i nazwisko oraz partia. "...(nawet to posłowanie skończy się w najbliższej przyszłości). Swoimi pogladami reprezentuje elektorat 65-70+,..."
Czyli tymi słowami potwierdzasz, że ludzi starsi są bardziej zmobilizowani i zdyscyplinowani, skoro młodych przebili w wyborach. Telus w Sejmie działa już drugą kadencje. Zatem jak widać dziadziusie i babcie złoili wam d****a młodym. gdzie jest wasza mobilizacja, gdzie jest wasze zdyscyplinowanie aby temu przeszkodzić???? Ano, jak to ktoś napisał już wcześniej, tu, na tym portalu to tacy mocni jesteście,że aż strach się bać, ale moherki was się nie boja i robią swoje i to jest ich OGROMY SUKCES A WASZA PRZEGRANA I ZE ZŁOŚCI MOŻESZ SIĘ TY I TWOI ZWOLENNICY, UGRYŹĆ JEDYNIE W D**Ę. Moherki kolejny raz wybiorą Telusa, a wam zostanie jedynie otrzeć łzy. Natura jest bezlitosna. Przypatrz się tylko zwierzętom, duży, silny i pewny siebie pies nigdy nie szczeka podchodzi i gryzie i koniec. Mały kundelek ujada, że słychać go na odległość, ale wystarczy tupnąć nogą to kuli ogon pod siebie i wieje gdzie pieprz rośnie.TEN DUŻY PIES TO TELUS, NAWET NIE ODPOWIADA WAM NA OBELGI ROBI SWOJE, A TE KUNDELKI TO WY SZCZEKACIE I SZCZEKACIE I NIC Z TEGO NIE WYNIKA, WYSTARCZY TUPNĄĆ NOGĄ A SIĘ POCHOWACIE ZA MONITORY KOMPUTERA.TO PO CO TEN JAZGOT. ZBIERZ KOMPANIĘ- JAK MAWIAŁ KMICIC - ZAREJESTRUJ PARTIĘ I ZDOBĄDŹ WIĘCEJ GŁOSÓW NIŻ TELUS. PATRZ TO NIEWIELE. A JAK TO ZROBISZ OSOBIŚCIE ODDAM CI HOŁD KLĘKAJĄC PRZED TOBĄ NA PLACU KOŚCIUSZKI. NO TO JAK??????? SZCZEKAMY CZY DZIAŁAMY????? .
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 15:32:25
-2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dgf: a kiedy Donald przyjedzie i pomoże ;ludziom jako płemier?
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 13:20:41
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
paweł: ludzie jak mogliście kolejny raz burmistrza wybrać,Opoczno zostało doprowadzone przez jego ekipę do skrajnej biedy i bezrobocia.Czy macie ludzie mózgi?
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 10:56:18
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
fds: dość bezrobocia i biedy w Opocznie,na taczkach z gnojem tych co siedzą od lat będziemy wieźli
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 10:52:22
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł c.d.: do t, wpis 66: A gdzie Ty w Opocznie komuchów widziałeś? Bo ja od niemal 25 lat nie uświadczyłem żadnego. Jakie to będą Twoim zdaniem zmiany? Poseł sprowadzi do miasta wreszcie tych obiecywanych inwestorów, czy bezpańskie psy nie będą jużź obszczewać słupów ogłoszeniowych z plakatami waszego Roberta?
HA, HA, HA....
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 09:30:36
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł c.d.: do t, 66: A gdzie Ty w Opocznie komuchów widziałeś?
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 09:25:03
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jan gaweł: do fer: Jak to mówią: "nadzieja matką głupich" i tacy wybierają też takich p__osłów ( nie tylko) z pis-u. Telus nigdy nie był i nie będzie nikim wazniejszym niż byłym ministrantem, prezesem kółka różańcowego, posłem z ostatniej ławy sejmowej (nawet to posłowanie skończy się w najbliższej przyszłości). Swoimi pogladami reprezentuje elektorat 65-70+, który jest mocno wykruszający się - dotąd pomagało mu to w wyborach, a także pomagał fakt, że z Opoczna i okolic wyjechało mnóstwo młodych osób. Ale czasy oszołomstwa odchodzą powoli w niebyt.
do kkk:
Nie zgodzę się z Tobą, że lepiej taki poseł niż żaden. Jest takie przysłowie "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć", czyli tłumacząc do naszej sytuacji lepiej nie mieć żadnego posła w sejmie niż durniów dziesięciu.
Żeby to zrozumieć trzeba zwrócić uwagę na fakt, że obecność takiego czlowieka w parlamencie robi więcej szkody niż pożytku. Swoim stylem bycia kompromituje region z którego się wywodzi utrwalając jego obraz jako zacofanego ciemnogrodu, gdzie pasą się krowy i sadzą wiklinę; a mieszkańców jako sfanatyzowanych dewotów i ludzi mających problemy natury psychicznej
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 09:23:52
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ad vocem do wszystkich: Wasze wszystkie wypowiedzi można skomentować jednym bardzo wyświechtanym zdaniem; " Psy szczekają, karawana idzie dalej" Co wynika z waszych niektórych nawet mądrych wypowiedzi? Co w wyniku tych wypowiedzi się zmieni? Nic, wielkie ogromne nic! Wieruszewski będzie dalej burmistrzem, Kaczyński będzie dalej liderem dużej opozycji. Spotkanie się odbędzie, chociaż będzie to raczej monolog Jarka do tłumnie zebranych jego zwolenników. Do przeciwników i zwolenników Kaczyńskiego, do przeciwników i zwolenników Telusa, do przeciwników i zwolenników Wieruszewskiego. Słuchajcie uważnie bo drugi raz nie będę powtarzał, kłapanie jęzorem tu na tym portalu i wzajemne wyzywanie się , niczego nie zmieni i powinniście mieć tego świadomość. Jeśli nie macie to ja wam to mówię, że tak jest. Żadne bojkotowanie i inne duperele nie dadzą efektu, bo będą tacy co pójdą i nikt im tego zabronić nie może. Jedyne co możecie zrobić do tworzyć własne organizacje i partie polityczne w opozycji do obecnie istniejących. Innej rady nie ma. Chyba, że wy to takie mocne w gębie i tylko w gębie. No to powiem wam tak, szczekajcie sobie dalej, z tego ani nikomu nie ubyło ani nie przybyło. Za to każdy przyjeżdżający polityk do Opoczna ( nie istotne z jakiej opcji), będzie dla was taką kością rzuconą w środek watahy wygłodniałych psów, które pozagryzają się o nią.
Albo raczej będą tylko wzajemnie na siebie szczekać, a kość zabierze kto inny!!!!
piątek, 19 kwietnia 2013, godzina 09:06:22
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: http://wiadomosci.wp.pl/kat,13...;_ticrsn=5
czytac pisiory
dzis antek,nastepny bedzie wasz jaro