nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Opoczno

dodano: 2013-04-18 10:46:42, ostatnia aktualizacja: 2013-04-18 10:55:08

W niedzielę 21 kwietnia Opoczno odwiedzi prezes PiS, lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami miasta zaplanowano na godzinę 14.30 w Miejskim Domu Kultury. Będzie okazja zapytać o aktualne wydarzenia w polskiej polityce, o śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 61: nie razi Cię wypowiedz w komentarzu 8 JK i wyzywanie od sługusów szatana, nie razi Cię jak ktos innych nazywa klakierami burmistrza to też brak szacunku dla innych. Zarówno Ty jak pani JK (a we wczesniejszych artykułach osoby o nickach dmtrok czy KOR(artykuł o drodze do Inowłodza)) macie bzika na punkcie Palikota wyniku wyborczego w EOP . Teraz pytanie czy Ty JK KOR to jedna i ta sama osoba czy klub GP coraz prężniej działa? Jedno jest pewne kampania Roberta ruszyła
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 23:56:48
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
MIASTECZKO SITWY: ale co wy chcecie od Telusa albo Kaczyńskiego?CHYBA WIECIE KTO JEST BURMISTRZEM OD LAT.Kto sprzedał jedyne tereny inwestycyjne na Przemysłowej?
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 22:50:17
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
fer: mam nadzieję,że Telus zostanie burmistrzem bo mam dosyć tego nic neirobienai które mamy już 4 kadencje,ludziom jest potrzebna praca do cholery a tu grono przydupasów się pasie a reszta ledwo zipie DOŚC TEGO!!potrzebne są zmiany i to radykalne
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 22:44:04
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
t: to spotkanie przyniesie w naszym mieście zmiany ,komuchy do tego stopnia boją się Telusa i Kaczynskiego,że plotki po miescie rozsiewają na temat przyjazdu kaczynskiego jakoby miałoby nie być hahahah komuszki jesteście śmieszni
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 22:40:59
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kkkk: Szczerze? Burmistrz jest od '98, każdy się zarzeka że na niego nie głosuje, a On i tak wygrywa. Myślę, że powinien już dawno nie być burmistrzem, ale jest jeden problem - ma poparcie ludu. Poseł nie jest alternatywą. Gratuluję mu dwukrotnego wyboru, ale nie oczekujmy za dużo od niego. W sumie, zaszkodzić nie zaszkodzi, pomóc też nie pomoże za dużo, ale jak w sejmie ma siedzieć 460 (z których 360 jest zbędnych) posłów, to lepiej niech jeden będzie nasz, niż żaden. Mimo niechęci do burmistrza, zadziwia mnie jego fenomen, który po części podziwiam - rządzi tu od 15 lat i nic nie wskazuje żeby coś się miało zmienić. Więc sorry - tu się nic nie zmieni ;)
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 22:24:25
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ads: strach u dupy klakierzy burmistrza?
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 19:33:27
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
AS: burmistrz JEST OD 1998 ,wszyscy piszący przeciwko Telusowi to sługusy burmistrza bojący się o stołki,wasz czas się skończył dość ujnowanai Opoczna
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 19:06:51
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Patriota: Wszystkim rozsądnym ludziom proponuję zbojkotować to spotkanie. Jarosław Kaczyński zachowuje się już od dawna tak, jakby nie uznawał państwa polskiego. Nie bierze udziału w oficjalnych obchodach rocznicowych, organizuje bowiem swoje, konkurencyjne. Po co chodzić na spotkania z politykiem, który nie uznaje swojego państwa i traktuje obecny rząd i prezydenta (ich błędy i kompromitacje pomijam, bo to temat na inną rozmowę) jak obcą agenturę???
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 18:53:11
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Do kolo: "Opoczno niestety PISEM stoi, więc sala będzie pełna ludzi, którzy raczej powinni odwiedzić lekarza. " - tylko dlaczego??????
Nie podoba mi się ani osoba ani polityczne działanie Kaczyńskiego. Na spotkanie też nie pójdę,bo nie będę miał możliwości zadania pytania. KIM TY JESTEŚ ( kolo), ŻE LUDZI O INNYCH POGLĄDACH CHCESZ WYSYŁAĆ DO LEKARZA, BO DLA CIEBIE SĄ GŁUPI! MOŻNE TO JEDNAK TY JESTEŚ NIESPEŁNA ROZUMU I POWINIENEŚ SIĘ LECZYĆ Z;GŁUPOTY, SAMOUWIELBIENIE, BRAKU TOLERANCJI DLA INNYCH, BRAKU SZACUNKU DLA INNYCH.
Ci ludzie tak jak ty maja prawo mieć swego politycznego idola, maja prawo go przyjmować z szacunkiem i według ich uznania. Ty go nie lubisz wolisz Palikota no to czekaj jak cie odwiedzi. Żadne z miast tak wysoko nie poparło Palikota jak Opoczno (%) ale z tego powodu jego elektoratu nikt nie nazywa debilami. Dlaczego ty sobie na to pozwalasz? Kto dał ci takie prawo? TWOJA WYPOWIEDŹ JEST POTWIERDZENIEM, ŻE TY NIE MAJĄC SZACUNKU DO PRZECIWNIKA NIE MASZ DO SIEBIE.
Przyjdź na spotkanie i powiedz to tym ludziom, że są głupi i powinni się leczyć, bo ty tak uważasz. Przyjdź i powiedz to publicznie, bądź bohaterem, powiedz tym ludziom w twarz, ze są niedorozwoje, idioci itd, bo głosowali i nadal popierają PiS. PRZYJDZIESZ CZY JUŻ RŻNIESZ ZE STRACHU W GACIE. BOHATEREM Z ZA KOMPUTERA ŁATWO JEST BYĆ, W RZECZYWISTOŚCI TO JUŻ NIE TAK CZYLI WIELKI KOZAK W NECIE I OGROMNA D**A W ŚWIECIE RZECZYWISTYM.
A tak nota bene, pomimo wysokich notowań PiS uważam, że Kaczyński w obecnej chwili nie powinien wygrać wyborów, ponieważ wywołałby wojnę ze wszystkimi naszymi sąsiadami. GDYBY KACZYŃSKI OSOBIŚCIE WYCOFAŁ SIĘ Z POLITYKI, BYĆ MOŻE ZAGŁOSOWAŁBYM NA PiS, A TAK TO Z CAŁA PEWNOŚCIĄ NIE!
CO NIE OZNACZA, ZE MAM PRAWO WYZYWAĆ JEGO ELEKTORAT. TAK ROBI TYLKO OSOBNIK ( NIE OSOBA, OSOBA MA OSOBOWOŚĆ, A OSOBNIK TYLKO POSTAĆ) O CAŁKOWITYM BRAKU ELEMENTARNYCH ZASAD PO PROSTU I D I O T A !!!!
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 17:10:03
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kolo: To spotkanie jest tak nieudolne jak ten plakat Robercik z jednych dozynek jarus z drugich i tak ich skleili. Gołym okiem widać że to fotomontaż. Jarek rozpocznie mowe o godz. 15. o 16 ma juz byc w skarżysku wiec zdąży tylko 2 razy kwaknąć, a może nawet raz kwaknie bo robercik pewnie będzie jeszcze chciał pokazać drogę do Inowłodza, która sam dzien i noc budował.Tylko żeby nie wpadli w jakąś dziurę bo antek zwietrzy zamach:) Opoczno niestety PISEM stoi, więc sala będzie pełna ludzi, którzy raczej powinni odwiedzić lekarza. Wiara,że kilkuminutowa wizyta cos zmieni jest czymś śmiesznym. Dziś jeden z pisiorkow powiedział ze po zwyciestwie PIS i Telusa w EOP ma zostac zburzony pegaz a na jego miejscu ma byc pomnik Lecha i Marii...to chore
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 16:28:17
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kkkk: taka krótka wstawka - OWS już chyba nie miał z kim gadać o koalicji, a sama wizyta Kaczyńskiego - 45 minut. Olaboga, na pewno wszystko się zmieni :)
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 14:00:44
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 56: Już jedzie oszustobusem roztoczyć wizję zielonej wyspy kompetencji rządowych urzędników i rosnącego dobrobytu. Niesiołowski jako główny dietetyk rządowy przedstawi zalety diety szczawiowo mirabelkowej i jej pozytywnego wpływu na rozwój dzieci w regionie. W planach wycieczka na nasyp CMK.
Tylko wczesniej Jaro zapoda swoje mrzonki dobrobytu po przejęciu władzy i naprawy kraju. Rozliczy jeszcze afery wyjaśni katastrofę smoleńską a później Putin bedzie się tłumaczył, że to Donek wszystko zaplanował. Brakuje jeszcze Palikota żeby młodym naobiecywał legalizację maryhy i pochylił się nad losem homosiów. Palikot przyjedzie ubrany w kolory tęczy z wielkim bongiem w ręce. Bedzie peace love i rownouprawnienie. Później przyjedzie Olejniczak z Napieralskim i bedą rozdawali jabłka a Leszek Miler wyjaśni, że odwołali Kalisza bo im za dużo wyjadał i mieli problem z wyżywieniem.
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 12:39:40
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
promocja: Czy to miasto zawsze musi być utożsamiane z folklorem - babkami w śmiesznych kieckach z kusokami i skansenem. Co czuje ktoś odwiedzający to miasto i tak witany? Pewnie myśli, że się dawno zatrzymali w rozwoju i kupią wszystkie polityczne bajki. Widać że nie ma się czym chwalić to się paru ludzi śmiesznie ubierze, potańczą i poskrzeczą na ludowo, da się jeszcze wódki bo zagrychę z chleba i soli podaje się na początku. Promocja na medal z kartofla.
Z inwestorami też się tak rozmawia? Pewnie się z żadnymi nie rozmawia. Może to i lepiej bo jakby ich tak przywidali to by pomyśleli, że ten region to się nadaje do inwestycji w produkcję grabi i sznurka do snopowiązałki.
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 12:11:55
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
gh: a donaldzik kiedy zawita do naszego raju?
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 11:33:58
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
POZIRY WŁADZY I DEMOKRACJI: GDZIE JEST TA SLYNNA MŁODZIEŻOWKA PISU, KTORA W 2011 PRACOWAŁA NA RZECZ WYBORÓW ITP. z TEGO CO WIDAĆ I SŁYCHAC POZOSTAŁA W NIEJ2 moze 3 W MIARĘ AKTYWANE OSOBY , POZOSTALI ALBO WYJECHALI-W POSZUKIWANIU PRACY ALBO SA NA MIEJSCU I W WIEKSZOŚCI "PRZYPADKIEM" NIE PRACUJĄ. BYC MOŻE LADA MOMENT ZACZNEI SIĘ NOWA KAMPANIEA I POSZUKIWANIE NOWYCH OSÓB. Poza tym prawica w tym mieście jest skłocona i podzielona -OWS-najstarsze ugrupowanie prawicowe w Opocznie-poszedl za PSL-em, PiS został sam. PiS z kolei też sę podzielił, wystarczy spojrzec na antagonizmy miedzy byłym starosta a zwolennikami POsła. dodajmy jeszcze do tego pewnych radnych, z których każdy chce isc w swoja stronę-oto prawica w Opocznie. o TZW "ROZWALACZACH KOLAICJI PO-PIS" W RADZIE MIASTA NAWET NIE WSPOMINAM.
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 08:51:56
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Belzebub: Yaro k. nie przyjedzie (nie przywiozą go) aby odpowiadać na wasze naiwne pytania !
Yaro was uświadomi, że wszystkiemu jest winien Donaldu Tusku i jego banda.
Prezes wyjaśni, że nie wydawał przez telefon bratu dyspozycji, po których nastąpiła katastrofa TU-154 w Smoleńsku. I nie dręczy go z tego powodu sumienie, bo on sumienia nie ma ! Amen
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 08:27:03
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK: Każdy możne się zdenerwować, jeśli tylko ma ludzki charakter. To czym tak podnieca się Danka i Gołąb to normalny odruch człowieka zmęczonego w stosunku do natręta czerwonej mafii. Przynajmniej pokazał , że jest zwykłym człowiekiem, a nie udającym kogoś na pokaz a zakulisowo inaczej. Pokazał cale swoje prawdziwe oblicze i zero zakłamania. Czy ktoś z was nigdy nie przeklinał? No?
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 07:51:52
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Gołąb:: Dobre, bardzo dobre. Danka tylko pójdź na spotkanie i to odtwórz. W ten sposób nic nie mówiąc powiesz bardzo dużo. Maksymalnie ile można.
czwartek, 18 kwietnia 2013, godzina 07:28:51
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Danuta: A ja panom Kaczyńskiemu, Telusowi, innym oszołomom z pis-u chciałabym przesłać ustami ich nieodżałowanego Lecha tradycyjne pisowskie pozdrowienie
http://www.youtube.com/watch?v...Ge1gXgxZa8
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 20:09:21
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Według prezesa to i tak za dużo, małe Opoczno, mało czsu, co tam będzie rozmawiał z frajerami.
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 16:52:10

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry