nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Opoczno

dodano: 2013-04-18 10:46:42, ostatnia aktualizacja: 2013-04-18 10:55:08

W niedzielę 21 kwietnia Opoczno odwiedzi prezes PiS, lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami miasta zaplanowano na godzinę 14.30 w Miejskim Domu Kultury. Będzie okazja zapytać o aktualne wydarzenia w polskiej polityce, o śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Gołąb: Tak możesz liczyć jak, liczyć zawsze można. W Opocznie 14:30 w Skarżysku 16:00 , no to ile potrawa spotkanie 45 min. Będzie dzień dobry; przedstawienie i powitanie gości, przemówienie Telusa, przemówienie Kaczyńskiego , zakończenie. Do widzenia.
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 15:20:52
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kaczka: Ciekawe czy bedzie można zadawać pytania bezpośrednio. Raczej bym na to nie liczył.
http://gostynin24.pl/informacj...czynskiemu
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 11:40:38
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard do 44 i 46: Sr**a babcia s***a, trawki się trzymała, trawka się wymykła babcia w g***o fika.
demagogia, demagogia , demagogią poganiana. Pismo było znane ale nie było tak ja dziś w powszechnym użyciu. Nie spisywano historii( możne i lepiej, nie ma przekłamań, a jedyne praktycznie świadectwa i dowody to wykopaliska ) Nikomu z piśmiennych nie chciało się marnować czasu na spisywanie tego co się dzieje, woleli pisać rożne wyrocznie co będzie, bo to jest aktualne (wówczas) nikogo nie interesowało, większe zainteresowanie było tym co będzie? Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś szukał w źródłach, a jest ich sporo na ten temat i dochodził swojej prawdy. Raczej w internecie tego nie znajdziesz.
Odnośnie partii politycznych. To można w stosunku do ciebie tylko skomentować stwierdzeniem; "złej tanecznicy przeszkadza rąbek przy spódnicy". Twórz partie ile tylko chcesz, zgodnie z naszym ustawodawstwem do złożenia partii potrzeba 10 osób. Rejestracja statutu w sądzie administracyjnym i po wszystkim. Rób partię czy 10 partii wspólnie z twoimi filozofami i zróbcie tak aby was poparto w 98%. Powiedz kto wam tego broni.???? Nie klep bzdur, że masz wybór tylko białe albo tylko czarne. {Na iluzji wyboru, niby masz wybór ale dokonujesz go tak jak ktoś tego chce i myślisz, że jesteś wolny. Najprostszy przyklad polityka - kreuje się dwie partie i wybierasz mniej śmierdzące g**no. } - twój cytat. Zatem kim ty jesteś? Kim jesteś skoro dajesz sobą świadomie manipulować. ( pomyśl i zastanów się sam, nie chcę cie obrażać). Kim jest człowiek który pozwala aby nim manipulowano i doskonale o tym wie?????????? Przez cały dzień pisząc komentarze na portalu Nasze Opoczno, pewnie że nie stworzysz żadnej organizacji, nie dotrzesz do źródeł historycznych, tylko będziesz tak sobie siedział, płakał i się użalał nad sobą. Wszystkiego ci zabraniają, na nic ci nie pozwalają, tworzą z ciebie niewolnika politycznego i medialnego. Ale rusz swoje cztery litery wyjdź do ludzi , zacznij z nimi rozmawiać, oczywiście wcześniej odrzuć swoją demagogię, zbierz najpierw komitet założycielski, potem działaj tak aby partia rosła w siłę a ludzie żyli dostatnio - jak mówiono w PZPR. (to był żart) Zrób program, przekonaj do niego ludzi, ale musisz zmienić się z marudy na optymistę. Oczywiście to nie będzie takie łatwe pod względem pracochłonności i czasu. Najbliższe wybory samorządowe i parlamentarne z całą pewnością nie będą należały do ciebie. PRZESTAŃ FILOZOFOWAĆ I DORADZAĆ INNYM POKAŻ SAM. PRAWO MASZ ZA SOBĄ, A CO DALEJ? TWOJA OPERATYWNOŚĆ JEŚLI ZAWIEDZIE NO TO D**A W PRANIU, A JAK NIE TO WIELKI SUKCES ALE GDZIEŚ ZA 10 LAT!
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 11:37:30
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do Bernard: Słowianie mieli pismo runiczne, nawet ich kalendarz był podobny do kalendarza majów i wedyjskiego powstałego w Indiach. Na pewno ludzie, ktorzy nie umieli pisać znali by taką wiedzę i na pewno ustnie by przekazli taką wiedzę.
http://bialczynski.wordpress.c...owianskie/
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 10:37:57
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Konkrety.: A ja Pana Kaczyńskiego bym zapytał czy budując gazociąg JAMAŁ 2 zyskamy czy stracimy...??? Bo rozdmuchali temat o tym kto wiedział o podpisaniu memorandum a kto nie wiedział. Przepychają się jak Wy poniżej o bzdury. A nikt nie zapytał o przydatność tego projektu.
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 10:33:52
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do Bernard: Widzę że masz bardzo prosty punkt widzenia i konformistyczny. Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana żeby wodzowie partii mieli większą władzę w swoim ugrupowaniu. Przepisy związane z zakładaniem partii są takie żeby nie było łatwo ją założyć, partie dostające już dofinansowanie od państwa stoją na silnej pozycji co w przypadku wejścia nowego ugrupowania wygląda śmiesznie.
Ty pleciesz demagogie jakie to państwo jest wolne. To państwo to jedna z kolonii UE. Ten system trzeba obalić i mam nadzieje, że Duda wreszcie wyjdzie na ulicę.
Kwestia religii w tym temacie nie jest istotna, niewiele wiesz na ich temat i szkoda z Tobą dyskutować na ten temat. Strata czasu. Sam ledwo znasz swoją wiarę.
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 10:15:34
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Och wy!: Polski już prawie nie ma. Przestańcie klepać bzdury i robić idiotyczne wywody. Popatrzcie wszyscy co się dzieje. Polska staje się wioska skansenową z starcami emerytami http://praca.wp.pl/title,Drast...aid=1106d0
Tu niedługo znowu będą lasy i ugory, a Europa i Ameryka będą przyjeżdżać na polowania na rzadkie okazy. Jeśli gdzieś w tej puszczy spotkają człowieka to zarośniętego i dzikiego. Nie oglądajcie się cały czas za siebie bo wam z przodu braknie.Nawet Rostowski nie płaci podatków w Polsce, chyba wie co się tu szykuje.
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 08:34:14
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
sympatyk do40: raczej nie jest to osoba zwiazna blisko z TW Sosna, ani pani szefująca z jednej z opoczyńskich oranizacji pomocowych- oni juz sa we władzach klubu Gazety Polskiej. Nota bene w zwiazku z ta organizacja jest prowadzone jakies dochodzenie -jak czytaliśmy w ostatnim Topie. Ot, opoczyńska prawica. A swoja drogą co to za osoba szefuje Pisowi w Opocznie? Czy takie władze przysporzą GP zwolenników?
środa, 17 kwietnia 2013, godzina 07:28:07
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard: Antypolityczny to taki demagog. Niby chce a sam nie wie czego. Mają prawa chrześcijanie, maja prawa również inne wyznania. Nie podobają się te które są możesz założyć własną religię i tworzyć własną historię. Nie odpowiada ci żadna, no to jesteś ateistą i też ci wolno, z tej przyczyny nigdy nie zostaniesz ukarany. Prasłowian ich życie i historie poznajemy na podstawie różnych odkryć, pisma nie było stosowane to kto miał spisać dzieje. Jeżeli cokolwiek było było przekazywane to na podstawie legend i opowiadań metodą z ust do ust. Dalego śmieszy mię twoja demagogia, bo ona zaprowadzi cie w bardzo ciemna uliczkę. Co do partii, kto ci każe wybrać pomiędzy jedna lub drugą, a dlaczego nie stworzysz własnej. Ktoś stworzy inna i jeszcze inną i jak będziecie konkurencyjnie to obecne upadną. czy tak już nie było. Oczywiście, że tak była Partia Piwa , Unia Wolności itd. One upadły w ich miejsce powstały nowe. DEMAGOGIA TO ZŁY KIERUNEK "ZAFILOZOFUJESZ" SIĘ NA ŚMIERĆ I NIE ROZWIĄŻESZ PROBLEMU. WPADASZ JUŻ W TEN SAM WIR CO PATRIOTA I KONKRETY. ZAPĘTLASZ SIĘ WŁASNĄ DEMAGOGIĄ.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 23:27:41
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
sympatyczka Jarosława: Jak przeczytałam kto jest szefem opoczyńskiego PiS to trochę się zdegustowałam. Panie Pośle Robercie czy naprawdę nie ma już ludzi w tym mieście do działania? Co to za człowiek? Kto go zna z jakiejkolwiek działalności?
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 21:54:05
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypolityczny do Bernard: " Czy można komuś tego zabronić. Nie. A czy można kogoś do tego zmusić. Nie. No to w czym problem???? Czy jeśli nie świętując w Boże Narodzenie tak jak to robią katolicy zostaliście obaj ukarani zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce."

Chyba nie widzisz na czym polega współczesne niewolnictwo. Na iluzji wyboru, niby masz wybór ale dokonujesz go tak jak ktoś tego chce i myślisz, że jesteś wolny. Najprostszy przyklad polityka - kreuje się dwie partie i wybierasz mniej śmierdzące g**no. Do tego dochodzi PR i media, które wpływają na masy. Socjotechnika daje tą iluzję wolności wyboru, chociaż wybór jest mocno zredukowany. W kwestii wiary przodków jest trochę inaczej, ciężko zdobyć dobre źródło wiedzy bo kultura słowiańska w opracowaniach została zredukowana do dzikusów biegających wokół ogniska i drzewa. Rzekomo byli tak prymitywni, że nawet nie mieli pisma, co prawdą nie jest. Wiele źródeł wiedzy o kulturze słowiańskiej zostało zniszczone. Dobrze, że przetrwały wedy. Wiele źródeł historycznych o słowianach zniszczyli sami przedstawiciele kościoła chrześcijańskiego. A po co tak się robi, żeby "wolny" człowiek nie miał wyboru, jak mu sie nie pokaże innych możliwości to wybierze tą, którą ma podaną na tacy bo sam nie chce szukać.

Nie chodzi o samo świętowanie tylko o wiedzę, dla mnie jest o wiele cenniejsze poznać światopogląd słowian niż jakieś uroczystości świąteczne. Składanie kwiatów pod pomnikami to pusty gest i dla mnie nic nie znaczy.

"Kto ci broni czcić Trygłowa lub Światowida. Możesz go postawić u siebie w ogródku i składać przed "

A po co mi jakieś posągi i składanie kwiatów czy czegoś innego. Wiele tysięcy lat zapomnianej wiedzy przodków i co my mamy teraz? Konsumpcyjne święta i szał zakupów przed świętami. Chrześcijaństwo przeszło też długą drogę od swoich pierwotnych założeń i korzeni. Jest zupełnie inne od czasu powstania. Tak wszystko się zmienia stare jest zastępowane nowym, tylko ja tego nie kupuje. Zapytaj kiedyś księdza, czemu kościół odrzucił reinkarnacje i dlaczego od niej odszedł. Albo co kościół przyjął z Zen. Czemu ewangelia Tomasza jest gnostycka.

Jeszcze raz napisze i podkreśle - nie chodzi o obchodzenie świąt. Chodzi o wiedzę! Chrześcijanin ma do dyspozycji biblię, część ewangelii odrzucono i zostały apokryfami. Czy słusznie? Buddyzm został religią, chociaż nigdy nie miał takich założeń. Takie zmiany są w każdej religii, tak wszystko się zmienia, stare zostało zastąpione nowym. Ile ważnych rzeczy przykryły kłamstwa uznane za coś nowego własciwego i obowiązującego.

Tak jest wolność i można obchodzić święta jakie się chce, tylko gdzie jest prawda?
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 21:40:32
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard do antypolityczny i xyz: Odniosę się do fragmentu wypowiedzi antypolitycznego; <Ja zamieniłem jakieś święta? Daj spokój nie wmawiaj mi takich rzeczy.> Ależ ja tobie nie wmawiam i nikomu personalnie, bo nikt z nas nie jest w stanie tego zrobić. Należy czytać ze zrozumieniem, a ja u ciebie widzę mały problem , jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem. Świat idzie do przodu i stare zastępowane jest nowym i to we wszystkim. Mówiąc zmieniliście, miałem na myśli, że bardzo szybko szczególnie młodzi ludzie podłapali tradycje z za oceanu (USA), a zapomnieli , albo nie chcą swej własnej. Przecież nikt nikogo nie zmuszał do na przykład walentynek. Należy jednak uwzględnić pewną rzecz w USA, że po Halloween, zaraz jest Boże Narodzenia, natomiast jest długa przerwa pomiędzy Bożym Narodzeniem a Wielkanocą i biznesmeni wymyśli święto w celu ożywienia handlu prezentami. W USA święta związane są z ożywionym ruchem w handlu, po 1989 roku w Polsce przyjęły się walentynki, przyjął się Halloween i niedługo jak tak dalej pójdzie będziemy obchodzić dni dziękczynienia i inne. Czy można komuś tego zabronić. Nie. A czy można kogoś do tego zmusić. Nie. No to w czym problem???? Czy jeśli nie świętując w Boże Narodzenie tak jak to robią katolicy zostaliście obaj ukarani zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce.?? Pewnie, że nie. A czy obchodząc jakiekolwiek święto Prasłowian zostaliście ukarani. Nie! To w czym problem. W dniu 23 czerwca 2012 roku W Warszawie na Wiśle dziewczyny (dziewice- tak przynajmniej miało być:)) puszczały wianki na wodę. Nie tylko ich nikt nie ukarał, ale na postawionej obok fontann estradzie występowały różne popularne zespoły estradowe i soliści.
Kolejny twój cytat < Media i ten system zniszczyły i niszczą postawy patriotyczne, lokalne i ogólnokrajowe. Wmawia się, że jesteśmy Europejczykami a polskość to zacofanie i ciemnogród. Nie da się przekreślić słowiańskich korzeni.> - ta wypowiedź i poprzednia wzajemnie się wykluczają. Kto ci broni czcić Trygłowa lub Światowida. Możesz go postawić u siebie w ogródku i składać przed nim obiaty. A tak w ogóle to wiecie czego chcecie?
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 19:36:57
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Jak zawsze pan kaczorek , olewa Opoczyński elekrorat, da buzi i pojedzie dalej, ktoś mu spierdzielił terminarz , zresztą co by mógł powiedzieć Opocznianiom, pan poseł resztę doda.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 18:15:27
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
qwerty: już nie mamy o co się pytać tylko o Katastrofę Smoleńską ? Chciałbym się dowiedzieć co takiego zrobi PiS dla Opoczna, bo o śledztwie w/w sprawie to mogę na internecie poczytać .
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 17:46:55
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
xyz do Bernarda: wiem dokładnie jakie święta mieli pogańscy Słowianie, że teraz mamy święta chrześcijańskie to jest wynik nie pielęgnowania tradycji i prześladowań ze strony chrześcijan. Kto nie przeszedł chrztu a tym samym nie został włączony do chrześcijaństwa ten ginął, więc jak te wszystkie święta miały się utrzymać ?
Nie mam nic ani do jeden wiary ani do drugiej. Chcę tylko utożsamić niektóre osoby, że nasze ziemie nie były od początku swego istnienia wyznania Jezusa, Boga i innych jak większość teraz myśli
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 17:42:05
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypolityczny do Bernard: Ja zamieniłem jakieś święta? Daj spokój nie wmawiaj mi takich rzeczy. Nie miałem na myśli obchodzenia świąt, tylko wiedzę słowian i kulturę jaką tworzyli. To kompletnie zostało pominiętę. Nie wiem po co się rozpisaleś o tym jak święta słowiańskie zostały zastąpione przez chrześcijańskie, to wie każdy kto zna choć podstawową wiedzę o kulturze słowiańskiej. Zanim zaczniesz mówić komuś że nie zgłebił tematu, sam się zastanów czy Ty go zgłębiłeś.
Większość religii ma taką cechę charakterystyczną jak obchodzenie świąt i na tym skupia się większość wyznawców pomijając przekaz religii czyli życie według zasad które ona określa i doskonalenie swojego ducha.

Nie wiem skąd Bernard możesz wiedzieć co ja wiem na temat słowian, chyba że już zaglądasz w świat Nawi i czerpiesz wiedzę, że świata do którego niektórzy zaglądają. Może po kilkunastu latach medytacji masz już tak szeroką świadomość, że widzisz to czego inni nie zobaczą.

Taki dowcip :)
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 17:17:30
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Zaczarowany_Olowek: Nie przeżywajcie tak. Na 14:30 zaplanowane jest spotkanie w Opocznie, a już na 16 w Skarżysku, tak więc nawet nie będziecie mieli czasu za dobrze mu się przyjrzeć, a co dopiero zadać pytanie ;)
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 16:23:54
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Bernard do 29 i 30: A kto wam karze i zmusza do wiary chrześcijańskiej, a kto wam zabrania wierzeń słowiańskich????
Tylko w jakoś szybko zamiast prasłowiańskiego święta zmarłych (popularne wówczas dziady) szybko zamieniliście na Halloween, które nie ma nic wspólnego z żadnym z naszych świąt słowiańskich.
Święto Kupały jedno z największych świąt Słowian, zamieniliście na walentynki obchodzone zimą, a dzień zakochanych Słowianie obchodzili w wigilię przesilenia letniego. Można tak wyliczać prawie bez końca, gdzie te tradycje?!?! Dlaczego nie promujecie tego? Dlaczego nie kontynuujecie tradycji słowiańskich, przecież nikt wam nie zabrania, ba nawet niektórzy próbują nakłonić głównie młodzież do kontynuowania tradycji Słowian. Komentarze wasze dowodzą, że niestety dla was nie wiele wiecie na temat wiary Słowian i chrześcijaństwa. Większość świąt chrześcijańskich jest obchodzone w dni świąt wcześniej obchodzonych przez Słowian przed chrześcijaństwem. Podobnie jak w wyznaniu Celtyckim, tak i u nas w dni które wcześniej były świętem pogan zmieniono je na chrześcijańskie. U Celtów zrobiono to samo. Dlatego tak mocno zakorzeniła się u nas wiara chrześcijańska i wśród Celtów. Oczywiście była to zagrywka bardzo polityczna ówczesnych reformatorów. Należny im się za to ogromy szacunek. Tak dla przykładu. Czerwiec; Noc Kupały (Słońcakres) dziś Świętego Jana Chrzciciela . Sierpień; Spas Chlebowy; Święceni i spożywanie chleba; dziś- święto NMP święcenie ziela. Listopad; Dziady wspomianie zmarłych przodków i składnie im ofiar- dziś Święto Zmarłych. 24/25 grudnia ; 24 Święto Roda , wypiekanie ciast i warzenie piwa i miodu, 25 Wszystko co zostało upieczone i uwarzone dzień wcześniej, było konsumowane na wielkiej plemiennej wieczerzy, - dziś 24 Wigilia , a 25 pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Tak można wyliczać i wyliczać i wyliczać. Jet tylko jedna zasada jeśli chce się o czymś rozmawiać należny zgłębić temat. Zatem jeśli chcesz obchodzić jedn z drugim święta Słowian nic nie stoi na przeszkodzie wszystkie pokrywają się z katolickimi.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 16:17:25
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Igor: Oczywiście, że nie jestem naiwny. Wiem jak się organizuje takie spotkania, które bez względu na partię maja taki sam charakter, czyli według formy< ku upodobaniu> lidera partii. Przychodzą podstawione osoby, które niby zadają trudne pytania, ale jakoś dziwnie lider jest doskonale do nich przygotowany z odpowiedziami. najlepiej tego dowodzi Kwaśniewski, który kolejny raz zapadł na chorobę filipińską i zagalopował się. Zanim padły pytania do Siwca powiedział; czekaj , czekaj ja zanan te pytania. tak się robi wszędzie i we wszystkich partiach. Ale najwyższy czas skończyć z tym. Powinno na takie spotkanie pójść jak najwięcej ludzi bardzo dobrze merytorycznie przygotowanych i sprowadzić spotkanie do formy < ku prawdzie>. Pan Jarosław nie przyjeżdża po to abyśmy jego słuchali, tylko po to abyśmy to my mówili co nas boli. Dziś większość krytykowanych przez niego działań, wprowadzał on sam jako premier w ramach reform. Oprócz krytyki powinie się rozliczyć.
Oczywiście będą krzykacze jak i tu na tym portalu, ale jeśli będzie choć 50 osób, które będą chciały zadać merytoryczne pytania a to im się uniemożliwi, a oni zbojkotują to poprze demonstracyjne opuszczenie sali, gdzie zostanie tylko prezydiom i kilku moherów, natomiast całość zostanie udokumentowana kamerami i komórkami indywidualnymi i puszczone w internecie da efekt, że następni będą pokorniejsi.
ktoś z was powiedział, że woli pisać tu na portalu bo co chce to może, ale kto to czyta? Może 15 osób i tylko w tym celu, aby walnąć swój komentarz, z tego efekt zerowy. Jeśli chcesz zwalczyć przeciwnika to najpierw rozpracuj jego styl, potem to wykorzystaj i walcz z nim jego siła i bronią. NIEOBECNI NIGDY NIE MIELI RACJI.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 15:24:21
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypolityczny do xyz: W punkcie 1 i 2 całkowita racja i nawet w szołach nie uczy się o słowiańskich przodkach tak jakby historia się zaczynała od chrztu Polski. A w co wierzyli słowianie?
Jest pod tym linkiem http://opolczykpl.wordpress.co...-aryjskie/
Media i ten system zniszczyły i niszczą postawy patriotyczne, lokalne i ogólnokrajowe. Wmawia się, że jesteśmy Europejczykami a polskość to zacofanie i ciemnogród. Nie da się przekreślić słowiańskich korzeni.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 14:49:00

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry