nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Albina, Nikodema, Marii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Opoczno

dodano: 2013-04-18 10:46:42, ostatnia aktualizacja: 2013-04-18 10:55:08

W niedzielę 21 kwietnia Opoczno odwiedzi prezes PiS, lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami miasta zaplanowano na godzinę 14.30 w Miejskim Domu Kultury. Będzie okazja zapytać o aktualne wydarzenia w polskiej polityce, o śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
xyz: 1 sprawa religia nie powinna mieszać się do polityki
2.w swojej tradycji jesteśmy krajem pogańskim, a chrześcijaństwo zostało nam narzucone, bo w innym przypadku wyrżnęły by nas kraje, które chrześcijaństwo przyjęły.
3.co wyniesie osoba, która pójdzie na spotkanie i co z tym zrobi?
4.co J. Kaczyński zrobi dla Opoczna ?
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 11:51:05
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Igor, ty myślisz że będziesz mógł zadać pytania, oczywiście masz prawo iść , Kaczyński jest osobą która dobrze się obstawia , na niewygodne pytania robi uniki są przyjemniejsze możliwości spędzenia czasu, akurat nie będzie mnie w tym czasie , jednak nie żałuję tego, mam prośbę zadaj kilka problematycznch pytań , a zobaczysz czy nie zostaniesz zakrzyczany.Internet ma to do siebie że możemy wypowiedzieć swoje zdanie, czy pan Kaczyński odpowie ci na pytanie czy ma dowody na zamach, nie będzie ci wciskał ciemnotę, ale życzę powodzenia na spotkaniu.
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 11:48:42
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
DO J.K: A KTO BY CHCIAŁ IŚĆ NA SPOTKANIE SEKTY SMOLEŃSKIEJ .ANTEK POLICMAJSTER WYGŁOŚ SWOJE BREDNIE O ZAMACHU A MOŻE NAWET PRZYWIEZIE TE TRZY OSOBY KTÓRE PRZEŻYŁY KATASTROFE .JAK NA KAŻDYM TAKIM WASZYM SPOTKANIU WYLEJE SIĘ KUPA NIENAWIŚCI I BĘDZIECIE SOBIE UDOWADNIAĆ ŻE TYLKO WY JESTEŚCIE PRAWDZIWYMI POLAKAMI.A KTOŚ KTO MIAŁ W RODZINIE JAK JAROSŁAW DZIADKA STALINOWSKIEGO PROKURATORA I WUJKÓW ZE STRONY MATKI KTÓRZY DZIAŁALI W GMINACH ŻYDOWSKICH W STARACHOWICACH MUSI CIĄGLE UDOWADNIAĆ ŻE JEST PRAWDZIWYM POLAKIEM I PATRIOTOM ..........MY NIE MUSIMY.PROPONUJĘ ABYŚCIE NARESZCIE OTWORZYLI OCZY ,ALBO OD RAZU ZAŁOŻYLI BRUNATNE KOSZULE,BO TO NIC INNEGO TYLKO NACJONALIZM.A JESZCZE PO SPOTKANIU ZORGANIZUJCIE SOBIE MARSZ Z POCHODNIAMI................
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 11:29:55
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Igro: A ja tm idę na spotkanie w przeciwieństwie do innych, którzy twierdzą, że to jest malutki człowiek zarówno wzrostem jak i możliwościami politycznymi. Idę na spotkanie bo nieobecni nie mają racji - ZAWSZE. Idę na spotkanie bo chce zadać kilka merytorycznych pytań-TRZEBA WIEDZIEĆ O CO PYTAĆ . Do zadawania pytań też trzeba być przygotowanym, czyli generalnie posiadać przynajmniej elementarną wiedzę o stanie naszej gospodarki. Kto i po co sprowadził OFE?- pan Jarosław ma dożo do powiedzenia w tym temacie. Kto i po co stworzył NFZ? - pan Jarosław ma dożo do powiedzenia w tym temacie. Kto i po co zaplanował duże wydatki w budżecie państwa na administrację państwową w tym na; Kancelarię Premiera, Sejm, Senat, Kancelarię Prezydenta i inne?- pan Jarosław ma dożo do powiedzenia w tym temacie, ponieważ większość z nich powstała za czasów jego rządów, oraz gdy jego brat szykował się na druga kadencję. Kto i po co tworzył molochy OFE,, NFZ? Po co? Dziś pan Jarosław mówi, że to przechowalni partyjnych kolesi. Dobrze, ale on je tworzył. Wtedy to nie była przechowalnia.??? Idę na spotkanie aby spotkanie przebiegało możliwie w formie <ku prawdzie> a nie w formie <ku upodobaniu>. Oczywiście trzeba się przygotować i jest prawie na to tydzień. Dziś można jeszcze posiłkować się komputerem, na spotkaniu nie będzie już ani miejsca ani czasu, głównie to czasu. Wiadomo zatem że te wszystkie; artury, patrioty, ciemnogrody bez wsparcia internatowego, nie są w stanie nawet zadać najprostszego pytania. Boją się konfrontacji z rzeczywistością i wyjścia poza granice <INKUBATORA> , czyli z za monitora komputera. Dlatego wolą wszystkich którzy mają inne zdanie obrzucić wyzwiskami typu: kretyn , debli itd. To im wspaniale wychodzi, co widać na załączonym obrazku. !!!!!!!!
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 10:20:27
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : do JK. Jaka walka z komuną w Opocznie była, jakie barykady, masz rację Opoczno PiSem stoi, dlatego Opoczno tak wygląda. Liczby , dziś PiS ma wysoko do wyborów jeszcze daleko , ale nawet przy wyborach własnego głosu nie macie, karty rozgrywa tylko jeden jedyny jak piszesz najjaśniejszy Jareczek, to co piszesz , jest jak najbardziej komunistyczne , tak nazywają swoich władców np. w Korei Pł, taka partia jaką jest PiS jedna jedyna już była PZPR, sami zapętlacie się we własne sidła, układy rodzinno koleżeńskie funkcjonujące w opocznie pokazują , jeśli chcesz coś załatwić musisz kogoś znać , bo inaczej jesteś nikim.Co przez tyle lat zrobił pis w Opocznie , liczby są fajne jak ktoś trafi 6 w lotto, PiS na razie trafia w tragedię Smoleńską, brednie Maciarewicza , piszesz o modlitwach i to jest głupota bo z jednej strony grzeszycie , ale pewność wsparcia kościoła pozwala wam być rozgrzeszonymi, co kolwiek zmieni się w tym kraju to dopiero za 50 lat jak po umierają fanatycy, kościuł straci wpływy, a młodzież wykształcona dojdzie do wniosku że obecna droga była nie taka .
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 09:00:26
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ciemnogród do JK: ...My nie musimy niczego robić, my cały czas jesteśmy na wysokiej pozycji..."
Czy możesz mi kobicino (bo panią cie nazwać trudno), na czym polega ta wysoka pozycja ?! Czy są to wyższe niż średnia krajowa zarobki mieszkańców regionu opoczyńskiego ?! A może najniższy w kraju wskaźnik bezrobocia ?, Czy też w opoczyńskim są światowej klasy uczelnie, których absolwenci stanowią elitę intelektualną i naukową ?
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 08:46:59
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: ale ty JK jestes pani glupia
twoich wpisow az nie da sie czytac na spokojnie
29% to dla ciebie ponad 8mln glosow -hahahaha
wiesz jak w ogole wygladaj sondaze ??
najczesciej jest to grupa 1000 osob ,do ktorych sie dzwoni z pytaniem.wczoraj inny sondaz pokazywal juz co innego ale tobie oblakana kobieto to wystarcza to szczescia
polecam torche zimnej krwi a nie podniecac sie byle sondazem a moze pani sproboje czegos innego na podniete ? ;-)
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 08:42:42
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
selum: chodzilas na te barykady i inne cuda na kiju, a mówisz o liczbach i sondażach. Zastanów się skarbie i troche racjonalizmu w tym życiu
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 08:32:04
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK do artura w.: No cóż potwierdziłeś tylko moje stwierdzenie, tchórz. A my walcząc z komuną szłyśmy na barykady razem z mężczyznami. nazywasz nas kretynami ty jedyny i tobie nieliczni są najmądrzejsi. Co na to liczby? 29% poparcia dla PiS to jest około 8,7 ml obywateli RP. to prawie jedna trzecia Polski kretyny. PO 24% poparcia to 7,2 ml prawie również jedna trzecia. A twój Ruch Palikota 2% czyli to tylko 60 tys. osób. PSL 4% i tylko 120tys. osób. SLD 240 tys. osób. czyli razem lewackie partie maja mniej niż samo PiS Policzmy jeszcze raz PiS osiem milionów siedemset tysięcy parcia, = tylko czterysta dwadzieścia tysięcy poparcia( nawet razem nie mają pól miliona) - i ty lewaku śmiesz nazywać taka rzesze ludzi kretynami. Nie mam czasu bo muszę iść do pracy, ale po południu pokażę ci lewaku charakterystykę elektoratu. PO i PiS popierają ludzie wykształceni z wykształceniem wyższym i średnim, a RP+PSL+SLD popierają głownie ludzie z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym. I kto tu jest kretynem???????? Czerwony zacofany arturze w. ?????
wtorek, 16 kwietnia 2013, godzina 08:14:12
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : do jk, nawiedzona kobieto wolę być czerwony niż zatrutym jadem katolikiem,jesteś kobieto chora, jak cały PiS, Karakan kaczor już swoje 5 minut miał, zacznę się modlić żeby było to jego ostatnie 5 minut w polityce, jesteście partią nawiedzonych, wypowiedzi z pod pałacu prezydenckiego 10.04. pokazują waszą wartość katolicką jak również wiarę, namaszczony Maciarewicz wciska wam głupotyt, Jareczek również , a wy wciągacie to jak gąbka wodę, idż się leczyć psychcznie , a nie brać się za politykę, może jak braun zaproponuje pani aby dziecią na komunie karabiny dawać.Na spotkanie nie wybieram się mam gdzieś pana Kaczyńskiego , na pewno pis swoich ideologów dalej będzie miał, kretynów zawsze jest dużo , jak by pan Bóg miał tę moc już dawno kopnoł by go w d.... aby się nie podszywał pod jego imię.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 23:02:51
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
fewr: tam gdzie PO wygrywa bogactwo i dobrobyt hahahhaha czyli w całej Polsce:)hahahahha dobry żar?
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 21:46:37
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK do opocznianin: Po pierwsze to ja jestem pani. Czytaj dokładnie komentarze. Kobiety też są w polityce ty męski szowinisto.
My nie musimy niczego robić, my cały czas jesteśmy na wysokiej pozycji i czy to wam się podoba czy nie tak jest. Co mogą oznaczać nieliczne krzyki kilku opoczyńskich wywrotowców na przeciwko mas. Ot ino ujadacie jak pies na uwięzi i tylko tyle z tego co sobie poszczekacie. Gdyby wasze szczekanie choć o 0,1% zmieniło notowania to by było coś warte, a tak. Tyle wszego co sobie tu z za komputera pogadacie. Notowania Naszego Najjaśniejszego Jarosława Kaczyńskiego i ukochanej PiS rośnie, a innym maleje. Takie jesteście silne no to pokarzcie, przyjdźcie w niedziele i spróbujcie zakłócić spotkanie. No spróbujta to was moherami zakryjemy, tylko spróbujta. No tchórze spróbujta! Co boita sie. Aaaaa za plecami wielkoluda to i mysz do kota szczeka, ale jak trzeba coś samemu zrobić to ino potraficie gatki zapełnić ze strachu. Ot i tyle z waszego mielenia ozorem, tyle co z diabła ogona mąki.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 21:23:50
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
asd: ale palikociarnia kwiczy,ludzie mają dość złodzieji z PO,SLD i palikuta
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 20:34:52
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Opoczno obudź się !: Tam gdzie PIS wygrywa w wyborach, tam ciemnota i biedota !!!
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 20:05:05
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
smutna prawda: Wszystko ok. Tylko co on sam zrobi? Opoczno to bardzo jałowy teren jeżeli chodzi o ludzi mogących coś zmienić w naszej rzeczywistości. Koła wzajemnej adoracji wpisują się - jak jeden mąż - w retorykę komunistycznej, prowincjonalnej mentalności. Jeżeli nie będzie młodych ludzi gotowych to podźwignąć i dać powiew świeżości do lokalnej polityki niebawem obrośniemy grzybem, mchem itp, a "pierdziele" dalej będą popierdywać w swoje stołki w rytm lamentów opoczyńskiej społeczności.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 19:55:35
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opocznianin: Do JK a pan to kaznodzieja czy wyrocznia.Proponuję zdjąć z posady jakiś kilku biskupów i po sprawie,będziecie rzadzić i katolikami i państwem swieckim tzn pan,poseł Telus,oraz Jarosław Wielki.Bedziecie opowiadac ludziom nawiedzone i nieprawdopodobne historie jak pan Macierewicz, nawracać ze złej drogi,
a ludzie będa tego słuchać jak świnie grzmotu,a media was nakrecać.W końcu tego nikt nie wytrzyma.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 19:45:09
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Stasio B. do antypolityczny: Poczytaj sobie, co to za ptice te Kaczyńskie
http://marucha.wordpress.com/2...-kaczynscy
Tej narodowości są i w innych partiach, ale w pisie najwięcej tego tałatajstwa i mienią się jescze prawdziwymi patriotami
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 19:39:41
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: wolę Kaczora niż złodzieja
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 19:13:34
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antypolityczny: Obelgi pod adresem J. Kaczyńskiego sa zaprogramowane przez media. Jak się komuś wmawia przez telewizor ciagle przez kilka to wkońcu pewne tezy przyjmuje za prawdę chociaż to bzdura.

Nie wiem czemu PiS mialby być lepszy od PO i vice versa.

A taka była polityka zagraniczna i dalej jest podobnie z drobną różnicą, że Rosja i Niemcy mają większe wpływy.

"Prezydent Lech Kaczyński zdradził żydom w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży syjonistycznych interesów.
Taka jest istota tzw. demokracji w Polsce - Rzeczpospolita Polska ma służyć żydowskim interesom. Taki system władzy jest żydokracją."
http://youtu.be/x9o9m08F5AE
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 18:43:31
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur borubar: Jego brat był wyjatkowo kiepskim prezydentem, strasznie nieudolnym politykiem i ośmieszał Polskę na arenie miedzynarodowej. Wałęsa dobrze powiedział, że jego cała zasługa była taka, ze zginął. Na kpinę zakrawa fakt, że został pochowany na Wawelu (jak jakiś "cysorz")
A Jarkowi w spadku po IV RP pozostały widać tylko te zapędy totalitarne - to trochę taki na poły niespełniony "adolfik" nierozłączny ze swoim Antonim "Goebelsem" i tym funkcjonariuszem gestapo - uwodzicielem platformianych posłanek
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 16:43:32

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry