nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Albina, Nikodema, Marii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Opoczno

dodano: 2013-04-18 10:46:42, ostatnia aktualizacja: 2013-04-18 10:55:08

W niedzielę 21 kwietnia Opoczno odwiedzi prezes PiS, lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami miasta zaplanowano na godzinę 14.30 w Miejskim Domu Kultury. Będzie okazja zapytać o aktualne wydarzenia w polskiej polityce, o śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ciemnogród do Patrioty: Pisząc "Witaj w klubie" miałem na myśli klub wolnostojący za stodołą, gdzie GP zajmuje poczesne miejsce na gwoździu.
Yaro jest też autorem innego skrótu: "TKM" (teraz k...a my)
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 16:25:57
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK: Musicie go obrzucać obelgami i opluwać, bo się go boicie sługusy szatana i antychrysta. Pewnie, że będziecie popierać tych którzy pozwolą wam ćpać i się szprycować, oraz uprawiać seks pozamałżeński w wieku 13 lat. Ja nikomu nie kazałam się modlić i nikogo do tego nie zmuszałam. Masz racje czerwony arturze. w. Konstytucja daje wolność słowa i wyznania. Wy macie prawo popierać i zapraszać wywrotowców ; Biedroni, Palikotów, Grodzkich, Millerów i innych i z tego powodu nikt was nie wyzywa. My bogobojni potocznie nazywanie przez wywrotowców moherami mamy prawo zaprosić naszego przewodnika duchowego i wielkiego polityka, choć małego wzrostem. Przecież nikt z was nie ma ani obowiązku, ani konieczności przychodzić na te spotkanie. Poradzę wam jak to zrobić. Po prostu zbojkotować czyli nie przyjść i nikt z nas z tego powodu nie będzie płakał, bo będzie nas ogromna siła Opoczno PiS-em stoi! Dlaczego tak mocno krzyczycie, BO SIĘ GO BOICIE!!! A najbardziej czerwony Artur.W z 7 i przewrotnie nazywający się Patriota z 6. Bardziej zacietrzewionych nie widziałam, a zatem bardziej głupich. Bo co by zrobił mądry człowiek? Tak jak ja? Nie zabierał by głosu, bo to pomaga w popularności temu na temat którego się mówi. Czy ja się odzywałam jak przyjeżdżał do was Palikot.? Nie bo na takich idiotów jak on to szkoda mi śliny. Wolałam się spokojnie pomodlić i się wymodliłam, że przyjeżdża Jarosław Kaczyński największa obecnie opoka Polaków, prawdziwych, a nie potomków szatana. Wasz krzyk potwierdza jego wielkość, czym głośniej wy krzyczycie przeciw, tym bardziej rośnie jego poparcie. Obecne sondaże podawane dziś w rannych Wiadomościach. PiS- 29% , PO 24%, RP 2%, PSL 4% , SLD 8% - i to by było na tyle. Amen!
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 15:21:46
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : JK- jesteś nawiedzony, nie ma w Konstytucji obowiązku modlitwy, Kaczyński jest chorym małym człowiekiem, nie interesuje mnie czy będzież go całował w ręke czy lizał tyłek , wasza sprawa, mieszanie kościoła w to wszystko negatywnie działa, Kaczor nie jest bogiem, ani kimś wielkim, jest tylko flustratem który nie może zrozumieć dlaczego przegrał i dlaczego będzie przegrywał. Pan poseł Telus gdyby nie jego pokazywanie się w kościele i imprezach związanych z kościołem nie ma nic do przedstawienia, dla tego kolejna impreza pod nazwą Kaczyński w Opocznie, jest jedyną alternatywą aby utrzymać się na tej funkcji, fikcja zamachu propagowana przez PiS , jest jedynym programem tej partyjki.Nawet przedszkolaków w to wciąga.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 13:44:07
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Patriota: Do 4 i 5:

Ten wasz Jarosław to wariat, który się kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego. A wraz z nim cała solidarnościowa piłsudczyzna, czyli ta jego partyjka, której skrót powinno się odczytywać jako "porządzimy i s.....amy".
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 12:37:07
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ciemnogród do JK: Witaj w klubie
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 11:03:41
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK: Właśnie, że potrzeba jest, jedynego uczciwego i sprawiedliwego człowieka, który nie boi się oszustów i złodziej nazwać ich po imieniu. Człowieka w którym cała nadzieja ratunku Narodu Polskiego Narodu Chrześcijańskiego. Co wy wiecie bezbożniki. padnijcie na kolana i się modlić o jego zdrowie i oby nam służył swą osobą jak najdłużej. JAROSŁAW, JAROSŁAW, JAROSŁAW ZA NAMI SIĘ WSTAW!!!!!
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 10:29:10
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
.........: PO CO.....PYTAM SIĘ PO CO.....żeby robić ludziom wodę z mózgu.Przyjedzie z Antkiem policmajstrem i co przywiezie te trzy osoby które w jego mniemaniu przeżyły katastrofę lotniczą. Dlaczego nie jedzie do Krakowa,ano jest takie powiedzenie że jeżeli ktoś za życia zrobił komuś krzywdę ,boi się odwiedzać jego grobu po śmierci.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godzina 09:28:52
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
JK: Jak wspaniale, wreszcie będę mogła dotknąć wielkiego człowieka osobiście. Tylko on jeden przeciwstawiła się dyktaturze Tuska. Ciesze się bardzo to wspaniale, brawo ,BRAWO,BRAWO , BRAWO