nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Czy Kądziela zostanie głównym "dyrygentem" miasta?

dodano: 2014-11-21 11:13:49, ostatnia aktualizacja: 2014-11-21 11:27:25

Nasza najnowsza sonda internetowa dotyczy 2 tury wyborów na burmistrza w Opocznie. Zakwalifikowali się do niej: Jan Wieruszewski (obecny burmistrz) oraz Rafał Kądziela. Głosować można raz dziennie.

 

 

 

 

  • Rafał Kądziela (62%)
  • Jan Wieriszewski (38%)

Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+8 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 33: zgadzam się z przedmówcą- nie Wieruszewski zły, tylko jego otoczenie pociągnęło go ba dno0 w szkoda
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 20:16:56
+6 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
antoni: Bardzo dużo ludzi nie będzie głosować przeciw Panu Wieruszewskiemu ale przeciw sitwie która otacza go . Mam na myśli Panią radną Figurę Nepotyzm kieruje działaniem większości rady
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 16:48:19
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dajcie: spokojnie pomyśleć, przecież każdy ma swój glos w niedzielę i nikt mu go nie wydrze!!!!!!!!!!!
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 16:06:04
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Re:Przyjaciel: Jeżeli jeden z kandydatów J.W czy R.K będzie forsował przyłączenie okolicznych miejscowości do miasta to wyborów nie wygra.
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 15:24:29
+4 (30) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Tchórz: Kądziela nie zgłosił się na debatę bo nie ma nic do powiedzenia jak również nie wie jak zarządzać gminą. Powinien zagrać sobie ciszę na trąbce i się uspokoić.
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 15:22:42
+8 (26) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Przyjaciel: Burmistrzowanie to nie Koncerty Rafale.
Jestes dobrym muzykiem ale bedziesz marnym burmistrzem ze szkoda dla nazwiska i dla gminy i dla miasta.
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 11:44:16
-4 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Re:debata: Wygląda na to, że sam burmistrz nie jest zadowolony z przebiegu niedzielnej debaty. Nowe ulotki jeszcze świeże, format A4 „walają” się po klatkach ,ktoś zgubił . Aktywna forma promocji, dająca jeszcze cień szansy i złudną nadzieję. Ciężko zachować spokój przed utratą stanowiska.
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 10:08:05
+8 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @22
Józio: kultura nakazuje najpierw umówić się z kontrkandydatem na debatę, a potem dopiero ogłaszać to światu, a nie drukować wezwanie do debaty w TOPie, po czym pod koniec dnia łaskawie pinformować konkurenta. ot kolejny "udany" rodem z PRLu pomysł Jarosława W. II zastępcy, głównego promotora UM. Panie burmistrz pogoń pan tego nieroba teraz, a zagłosuję na Pana w II turze.
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 09:55:13
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
@: ...na fujarce !
wtorek, 25 listopada 2014, godzina 08:22:47
-5 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do opocznianin: ze społeczeństwem się rozmawia wszędzie i o wszystkim,a nie na ustawkach w domu kultury z zaufanymi klakierami .co to za debata z 20 przyprowadzonymi zausznikami,plus wójt ze sławna .konkretów 0,wizji0,odpowiedzi pokrętne odbiegające od konkretnych pytań.
poniedziałek, 24 listopada 2014, godzina 20:44:56
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
czy: to zart??
poniedziałek, 24 listopada 2014, godzina 20:14:38
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
major WP: Debate bedzie prowadzil naczelny redaktor TOPu Maciej M.
poniedziałek, 24 listopada 2014, godzina 19:38:57
+4 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opocznianin: a czy obecny burmisztrz odmówił debaty -pikiety we czwartek-NIE bo nie pęka jak kandydat na byrmistrza-pan KADZIELA.TAKIE SZTUCZKI robił już inny kandydat na burmistrza i dostał kopa w 2 turze-pamiętacie czy nie-przypminam 2002 rok.Ze społeczeństwem sie rozmawia i nie ma co się bać spotkania -a jak się robi uniki to znaczy ,że jest się słabym w danej materii -takie moje zdanie.
poniedziałek, 24 listopada 2014, godzina 16:05:17
-10 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ZIGI: WYGRA I TO W TA NIEDZIELE
poniedziałek, 24 listopada 2014, godzina 12:46:32
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Re : Spiker: Spiker powinien być bezstronny.
niedziela, 23 listopada 2014, godzina 15:15:30
+10 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
antygupek: Porównujesz Kądziele do Regana? Dodatkowo granie na flecie do uprawiania polityki... Gdzie Cię posiali?
niedziela, 23 listopada 2014, godzina 15:12:04
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Spiker: Kto poprowadzi debatę, osoba obiektywna i bezstronna, czy też niejaki Jerzy M. sprzyjący i oddany obecnemu burmistrzowi J.W. to bardzo ważne.
niedziela, 23 listopada 2014, godzina 13:12:33
+16 (22) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do 16: w pełni zgadzam się z przedmowcą, osoby wymienione prze Ciebie pociągnęly pana Burmistrza Wieruszewskiego na dno, szkoda tylko ,ze dopiero wybory sprawily ze to zobaczyl, bo to nie jest zly czlowiek
niedziela, 23 listopada 2014, godzina 11:32:55
-11 (47) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
do altona: Żenadą to są i były tzw. "przystawki" burmistrza w postaci Klimka, Wiktorowicza, Wijaty, Sobolewskiego i prześlicznej pani MAtusiewicz. Głosowałem i będę głosował nie przeciwko Wieruszewskiemu, ale przeciwko układowi wspomnianych którzy za nic mają ludzi i traktują miasto jak prywatny folwark z którego doi się kasę na potęgę. Ludzie skoro wypożyczajacy kajki mógł zostac burmistrzem to w czym muzyk jest gorszy? Przynajmniej jest kulturalny i wykształcony! Głosujmy na Rafała.
Ci którzy próbują zdezauować Rafała sa osobami z układu, którym wizja odsunięcia korytka: spędza sen z oczu.
sobota, 22 listopada 2014, godzina 21:55:59
-22 (38) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Sympatyk nowości: Do Altona: Prezydentem Stanów Zjednoczonych został aktor R. Regan grający w westernach . Znany jest z tego że dobrze przysłużył sie Polsce. Dlaczego p. Kądziela nie może? Jest obywatelem Opoczna i Konstytucja Rz.P. go nie wyklucza.Alton wstyd. Czy Ty chociaż gamę wybrzdąkasz na klawiszowych? Bo na trąbce to pewnie byś tylko dmuchnął nie wydobywszy żadnego dźwięku.
sobota, 22 listopada 2014, godzina 21:50:18

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry