nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Czy Kądziela zostanie głównym "dyrygentem" miasta?

dodano: 2014-11-21 11:13:49, ostatnia aktualizacja: 2014-11-21 11:27:25

Nasza najnowsza sonda internetowa dotyczy 2 tury wyborów na burmistrza w Opocznie. Zakwalifikowali się do niej: Jan Wieruszewski (obecny burmistrz) oraz Rafał Kądziela. Głosować można raz dziennie.

 

 

 

 

  • Rafał Kądziela (62%)
  • Jan Wieriszewski (38%)

Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
a tak na serio: to po czym najlepiej wam się pierdzi? bo mi po kurczaku
sobota, 22 listopada 2014, godzina 21:12:47
-18 (40) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
baltonek: Burmistrz będzie miał okazję zapoznać się osobiście ze swoimi inwestycjami poczynionymi na targowisku, w infrastrukturę, drogi, chodniki i toalety publiczne. Może spróbuje przejażdżki własnym samochodem po targowiskowych uliczkach, wybojach i błotach. Oczywiście będzie miał też okazję zapoznać się z kapitałem i inwestorami zagranicznymi, których tak sumiennie zapraszał do Opoczna, pochodzącymi z zaprzyjaźnionego Azerbejdżanu i Armenii, handlującymi bez jakichkolwiek uprawnień ciuchami, lewą wódką i podrobionymi papierosami, Bóg raczy wiedzieć czym jeszcze. Będzie miał okazję pochwalić się przed handlowcami, ile opoczyński skarbiec pobrał daniny za ich miejsca do handlu/ pracy, a ile zainwestował w to miejsce. Czy tak ma wyglądać inwestowanie w rozwój naszego regionu. Kochani wyborcy, czy o takich inwestycjach, o takich inwestorach i o takich miejscach pracy mają zdecydować Wasze głosy?
sobota, 22 listopada 2014, godzina 20:52:13
+16 (60) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
alton: Targowisko to jest miejsce na zakupy, a nie na poważną debatę na temat przyszłości miasta Opoczno. Kądziela już na starcie ośmiesza się. Czy urząd też ma zamiar sprawować na targowisku i bazarku ??? Zawód muzyka to nie są odpowiednie kwalifikacje do sprawowania odpowiedzialnego urzędu w mieście. Skąd weźmie pieniądze na te swoje utopijne wizje: zalew, deptaki w mieście, jakieś sale koncertowe itp. Ludzie nie mają pracy, ale na ten temat kandydat milczy... Urząd burmistrza to nie " wygrywanie Gorzkich Żalów" na trąbce. ŻENADA!!!
sobota, 22 listopada 2014, godzina 14:12:08
-25 (47) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Czy debata publiczna?: Jeżeli debata ma być publiczna, a o takiej się mówi, to pod względem logistycznym lepszą lokalizacją jest plac targowy ,który został zaproponowany przez Pana R. Kadzielę. Skupi ogromną liczbę osób , w przeciwieństwie do domu kultury proponowanego przez Pana J.Wieruszewskiego gdzie sporo osób musiałoby zostać za drzwiami, a nie podejrzewam, aby to było celem obecnego burmistrza Jestem za debatą w formie otwartej dla każdego mieszkańca wiec na placu targowym. Świetny pomysł.
sobota, 22 listopada 2014, godzina 11:11:47
-9 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jANEK JANEK: Janek Janek łowca furmanek juz ja podjade pod urzad by go wywieźć RAFAŁ musisz wygrac
piątek, 21 listopada 2014, godzina 21:40:15
+12 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Jura: Głupoli jest ci u nas dostatek. Znacznie gorzej z mądrymi.
piątek, 21 listopada 2014, godzina 21:16:15
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
hm: sa dwa miejsca na niedzielna debatę kandydatow na Burmistrza- sala widowiskowa MDK i Miejskie targowisko
piątek, 21 listopada 2014, godzina 19:59:28
-15 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
go out: game over mr. WĄSAL!
piątek, 21 listopada 2014, godzina 19:42:11
-14 (34) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
goodjoint: panie Janie ,panie Janie pora wstać ,pora wstać wszystkie dzwony bija ,wszystkie dzwony biją WON ZE STOŁKA!!!!!! : )
piątek, 21 listopada 2014, godzina 19:05:35
+4 (42) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
postronny: Mam już dość kłamstw i oszczerstw wymierzonych w Rafała Kądzielę. Słyszałem że wszystkich zwolni z pracy,sprywatyzuje szpital, zlikwiduje folklor, ludzi ze wsi wyśle do obozów pracy na Syberii, a wsie zorze i zaleje wodą. Ludzie miejcie swój rozum. Te brednie piszą politycy, którzy zniszczyli naszą opoczyńską gminę i teraz jak społeczeństwo ich odrzuciło szukają za wszelką cenę szansy na przetrwanie. To nasze głosy muszą im powiedzieć:" MY JUŻ WAS NIE CHCEMY !!! BYLIŚCIE 16 LAT i ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA NASZA GMINA !!! CHODZILIŚCIE NA BANKIETY, BYLIŚCIE AROGANCCY, TRAKTOWALIŚCIE LUDZI Z GÓRY I DOPROWADZILIŚCIE DO ZAPAŚCI GOSPODARCZEJ !!! WBREW SPOŁECZNEJ OPINII POWOŁALIŚCIE NA II WICEBURMISTRZA KOLESIA KTÓRY BYŁ SPECEM OD POLITYKI, A NIE OD SPRAW SPOŁECZEŃSTWA! SKORO NIE MACIE GODNOŚCI UZNAĆ GŁOSU WYBORCÓW TO PRZYNAJMNIEJ NIE STRASZCIE LUDZI ZWOLNIENIAMI Z PRACY I TYM PODOBNYMI HISTORIAMI. A do panów radnych: "wybraliśmy was ufając że będziecie pracowali dla dobra miasta i gminy. Jeżeli wy tego nie rozumiecie to społeczeństwo wam to szybko wytłumaczy. NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANY. NIE ZAŚNIJMY - BO UKŁAD NISZCZYCIELSKI NIE ŚPI. DO J.W. : Dopuszcza Pan swoich kumpli do robienia rzeczy niegodnych i tu sie panu dziwię bo pan sobie bez nich poradzi, a oni bez Pana nigdy...może czas przeciąć ten "BALAST".
piątek, 21 listopada 2014, godzina 16:52:32
-1 (19) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do MDK: KOLEGO NIE PIJ JUŻ.CO POSADKA W URZĘDZIE SIĘ KOŃCZY I TAK PRZEŻYWASZ.NA CAŁYM MIEŚCIE SŁYCHAĆ CO MACIE MÓWIĆ PISAĆ CZY AGITOWAĆ LUDZI.
piątek, 21 listopada 2014, godzina 16:10:58
-2 (40) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
MDK: Rafał Kadziela nigdy nie wygra z Jankiem Wieruszewskim.
Oj Kadziela Kadziela myślisz że burmistrzowanie to koncert ci niedziela.
piątek, 21 listopada 2014, godzina 14:41:18
-2 (30) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
KOLEGA RAFAŁA: TYLKO RAFAŁ KĄDZIELA NIE MOŻE BYĆ INACZEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piątek, 21 listopada 2014, godzina 14:13:28
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
do Redakcji: na kiedy zaplanowana jest debata w Mdk??
piątek, 21 listopada 2014, godzina 11:55:12

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry