nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

A. Duda dziękuje za głosy opocznian

dodano: 2015-05-27 19:53:00

26 maja poseł Robert Telus spotkał się z Andrzejem Dudą nowo wybranym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Andrzej Duda w bardzo ciepłych słowach wspominał swoją wizytę w Opocznie i przekazał na ręce posła podziękowania dla mieszkańców całego powiatu za zaufanie jakim go obdarzyli. Przypominamy ,że Andrzej Duda wygrał w powiecie opoczyńskim zarówno drugą jak i pierwszą turę wyborów na Prezydenta RP zdobywając w naszym powiecie najwyższe w województwie łódzkim poparcie. Poseł Telus zaprosił Prezydenta Andrzeja Dudę do odwiedzenia Opoczna.

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-15 (19) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @53
macman: Może jakiś nick a nie anonim. Co do poziomu do dostosowuję go do przedmówców. Z takimi jak ty nie da się kulturalnie. Kiedyś próbowałem rozmawiać kulturalnie z mentami na ulicy. Nie dało się. A jak zacząłem w tę samą strunę to od razu zaczaili co do nich mówię.
sobota, 20 czerwca 2015, godzina 16:40:56
-17 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojtas: Ble ble ble ble... "na szczęście" narobiliście już tak w swoje gniazdo, że odrobić się tego nie da. Godności trochę, godności ! Czekam na dalsze szczekanie i opluwanie. Niech wam gul skacze
czwartek, 18 czerwca 2015, godzina 13:25:22
+26 (30) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @55
~~: ... to nic nie da, bo fani PIS to ludzie mocno zakompleksieni (narodowo ale nie tylko ), którzy potrzebują poczucia, że ich wybór jest jedynym słusznym wyborem, bo wynika on z ich ilorazu inteligencji i umiejętności dostrzegania manipulacji politycznej:-) Tacy ludzie nie przyznają się do tego, że się pomylili, że zostali zmanipulowani. Tacy ludzie nie pozwolą odebrać sobie poczucia wyższości nad innymi. Oni mają gdzieś to wszystko. Wystarczy, że mają telewizor z TRWAM, radio Rydzyka... i są szczęśliwi
poniedziałek, 15 czerwca 2015, godzina 07:58:08
-23 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @52
tubylec: Wojtas!! to nic nie da, bo fani PO to ludzie mocno zakompleksieni (narodowo ale nie tylko ), którzy potrzebują poczucia, że ich wybór jest jedynym słusznym wyborem, bo wynika on z ich ilorazu inteligencji i umiejętności dostrzegania manipulacji politycznej:-) Tacy ludzie nie przyznają się do tego, że się pomylili, że zostali zmanipulowani. Tacy ludzie nie pozwolą odebrać sobie poczucia wyższości nad innymi. Oni mają gdzieś to wszystko. Wystarczy, że mają telewizor z TVN, komputer z internetem, michę- jako taką zapełnioną, piwko... i są szczęśliwi, że dymają ich w otwór.
niedziela, 14 czerwca 2015, godzina 18:10:03
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
as: Przypomnijcie sobie jak nasz prominentny polityk przez długi czas jeżdził pojazdem jednej z marek z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim.Wszystkie grabie grabią do siebie.Niema co się indyczyć jedni na drugich.
niedziela, 14 czerwca 2015, godzina 11:25:45
+25 (29) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @36
do macman: Zastanawiam się,"jakim trzeba być HIPOKRYTOM lub głupim dzieckiem", żeby wypisywać takie bzdury jak macman. Takim tylko "można nas... na łeb" (cytaty z oryginału). Jakże żenujący jest poziom osób zamieszczających komentarze na forum...
piątek, 12 czerwca 2015, godzina 21:20:57
-29 (33) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojtas: Prawda jest taka 2: Chcecie wiedzieć jak wyglądają rządy po? Proszę bardzo

http://www.dlugpubliczny.org.p...a-liczenia

http://stat.gov.pl/obszary-tem...5,4,1.html (proszę zwrócić uwagę na tendencję w rządach złego PiS, a tendencję w rządach dobrej PO)

http://www.bankier.pl/wiadomos...57274.html

No i co, że rośnie płaca minimalna, że "przeznaczamy większe środki na socjal", że wzrasta PKB, że średnie wynagrodzenie dużo wyższe niż kilka lat temu, no i co że są drogi, pociągi i jest ładnie? Jak pod spodem gówno i śmierdzi. Wydawać trzeba z głową, sukcesywnie, a nie na chama żeby ludzie bili brawo. Prostak się cieszy że ładnie, a mądry wie kto za to zapłaci
piątek, 12 czerwca 2015, godzina 20:11:55
-26 (28) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojtas: Nie wiem dlaczego panuje przekonanie, że ktoś starszy jest mądrzejszy. Jest wiele aspektów życia, w których to starsi są "mądrzejsi", ale i wiele takich gdzie młodsi się lepiej znają i przydają i wcale do robienia dobrej roboty doświadczenie życiowe się nie przydaje. Dzisiaj już doświadczenie życiowe i to co się przeszło nie wystarczają... a już na pewno nie w polityce (większość osób decyzyjnych starsza, a burdel na kółkach). Baaa... ludzie chcą młodych, nieubabranych w to błoto, energetycznych, wykształconych,charakternych i zakochanych w Polsce przedstawicieli! Jeśli chodzi o szacunek do starszych to nie ma czegoś takiego... jest szacunek- dla każdego, dla człowieka, bez względu na wiek! Tak samo jak nie ma często poruszanej sprawiedliwości społecznej... Jest po prostu sprawiedliwość! Na co zasłużyłeś, zapracowałeś- to dostajesz.
piątek, 12 czerwca 2015, godzina 18:08:04
+38 (42) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Prawda jest taka: Chcecie wiedzieć jak wyglądają rzady pis? Prosze bardzo

https://www.nasztomaszow.pl/pu...-dominium/

https://www.nasztomaszow.pl/po...talitarne/
piątek, 12 czerwca 2015, godzina 18:05:44
-36 (38) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @48
tubylec: Nie mogę pomagać wszystkim. Może i ty ruszyłbyś swoje cztery litery i coś pożytecznego zrobił. Upadające miasto???? Przecież rządzili NIM 16 lat najlepsi fachowcy z PSL-u. Gdzie byłeś do tej pory? Ty swoje przeszedłeś a ja pewnie przejechałem. Śmieszny jesteś człowieku. Przepraszam może i nie jesteś autorem komentarza 41 ale 35 już na pewno. A więc na zakończenie Armagedonie - "ku chwale Ojczyzny" przez duże O ze względów uczuciowych i dla uwydatnienia szacunku dla Niej. Towarzyszom wsio rawno jakie O. Żegnam
piątek, 12 czerwca 2015, godzina 10:19:59
+27 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Armagedon do tubylca: Nie jestem autorem komentarza nr 41 i bądź łaskaw odstosunkować się ode mnie. Proponuję zająć się pomocą biednym ludziom mieszkającym w tym upadającym Opocznie zamiast wypisywać głupoty na forum "naszeopoczno". Proponuję jakiś np. wolontariat (jeśli wiesz co to jest), a będzie z tego większy pożytek "ku chwale ojczyzny" jak mówiono w dawnych czasach i miasta Opoczno. Zanim coś napiszesz - najpierw się zastanów. Ja mam swoje 70 lat(swoje już przeszedłem), nie jestem jakimś smarkaczem, za jakiego mnie uważasz. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu. ŻEGNAM !!!!!
czwartek, 11 czerwca 2015, godzina 22:26:33
-37 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
o: Fatalne dane na temat biedy w Polsce. W skrajnym ubóstwie żyje nawet 2,8 mln Polaków - podaje GUS. Ich miesięczne dochody nie pozwalają nawet na minimum egzystencji. Odsetek najuboższych wyniósł 7,4 procent.
http://www.money.pl/gospodarka...24467.html
Tak rządzi POlszewizm,
czwartek, 11 czerwca 2015, godzina 18:19:23
-39 (43) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @41
Igor: Ale ja nie jestem chrześcijaninem, zatem mogę wszystko według ciebie?
środa, 10 czerwca 2015, godzina 14:13:40
-35 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @43
tubylec: Wajtas! Wcześniej chamstwo wcinało kaszankę i pasztetową i mu smakowało a po dostaniu się do koryta zamawiają: carpaccio z matiasa holenderskiego, kawior z anchois, rzodkiewki piklowane, kawior z łososia, tatara, carpaccio z mlecznej jagnięciny i grillowany kozi ser ze szparagami... To na przystawki:-) A na główne danie – policzki, ogony wołowe ośmiornica..... no i oczywiście wódeczka, bo takie jedzonko mus przepić czyś mocniejszym aby lepiej było trawione. Podniebienia zrobiły im się iście królewskie, więc takie żarełko musi kosztować, tylko kmioty niech płacą z własnej kieszeni skoro chcą go jeść. Najlepiej i najłatwiej żyć na cudzy koszt. Czas pogonić to chamstwo.
środa, 10 czerwca 2015, godzina 10:09:22
-44 (50) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @41
tubylec: Armagedonie!!! Czyżbyś nie był Polakiem a władał tylko biegle tym pięknym językiem w mowie i piśmie??? Ja tylko udowodniłem ci, że to przysłowie ludowe odnosi się również do ciebie i dodałem jeszcze inne stare stwierdzenie o bucie;-) Jak widać pamięć masz wybiórczą bo obecne szaleństwa twoich idoli są o niebo poważniejsze i nie grzmisz z tego powodu? Masz czelność cytować przykazania, wspominasz nauki śp Jana Pawła II, nazywasz kogoś wyznawcą Rydzyka i PiS-u? A ty pytam się kogo jesteś wyznawcą - Donalda czy innej maści POlszewików? Uderz się we własne piersi, przypomnij sobie co robi obecna "elyta" rządząca i jak to się ma do nauk tegoż właśnie śp Jana Pawła II? Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem wszystkie komentarze a potem pomawiaj kogoś o indolencję, wmawiaj zaniki pamięci itp itd. Wstydź się - jesteś stronniczy. I tak na koniec bo widzę, że nie wiesz nawet co komentujesz to przypominam, że chodzi o podziękowania prezydenta elekta za głosy Opocznian ale nie dla ciebie. Tobie dziękował ustępujący "prezydęt bul - Komorowski"
wtorek, 9 czerwca 2015, godzina 14:18:12
-43 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojtas: Po przemyśleniach odniosę się jeszcze do tego: Znam przypadki napychania gęby nie swoimi pieniędzmi, każdy je zna. Chyba normalnym nie jest iść do restauracji, rozmawiać na poziomie bydła i płacić za obiadki i winka w tysiącach złotych z pieniędzy podatnika (a później w pośpiechu oddawanie kasy i mówienie że tak miało być od początku) Inni nie mają co jeść! Ot nasze elity! Jedni się pławią w luksusie za czyjeś pieniądze a inni nie mają co do garnka włożyć, dzieci zabierane są rodzicom! Tego JP II na pewno nie uczył... a obecny papież o tym grzmi! Skoro nasze elity muszą się spotykać na obiadkach to niech się spotykają... ale naprawdę można zjeść godnie i na poziomie elit za kwoty przynajmniej 10krotnie niższe.
wtorek, 9 czerwca 2015, godzina 11:18:41
-45 (51) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojtas: Odniose się tylko do jednego aspektu bo reszta stronniczości i hipokryzji mnie poraża: potwierdzam, posiadam sumienie oraz zastanowiłem się co wypisuje. Św. JP II mówił m.in, że ojczyzna to jedna z najwyższych wartości dla katolika. To mi zostało z jego nauk w kontekście tego sporu. A że mam prawo wypisywać co mi się w mojej ojczyźnie nie podoba, to wypisuje... tego jeszcze władza nie zakazała :) nie mniej proszę zauważyć, iż mimo że nazywam rzeczy po imieniu, staram się robić to z większa klasą niż niektórzy w pewnej restauracji (poza tym admin weryfikuje komentarze, tak więc subiektywna ocena co do poziomu ich kultury na nic się zdaje, chociaż zabronić jej nie można) . Korzystam więc w pośpiechu z tego nowoczesnego przywileju bo kto wie cóż za ustawy-petardy nam przygotował obóz rządzący w ostatnich miesiącach kadencji ;) a to, że jestem przeciwko obecnej polityce PO nie znaczy, że jestem za PiSem!
wtorek, 9 czerwca 2015, godzina 00:12:10
+50 (54) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Do Wojtas, Igor, tubylec itp: Bóg kiedyś przykazał ludziom: "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". Prawdziwy katolik to rozumie i przestrzega. Wyznawcy Rydzyka, PiS-u itp mają Boże przykazania w d..... . Jeśli znacie przypadki kradzieży, napychania ryja, przekupstwa itp, powinniście to zgłosić organom ścigania - w przeciwnym przypadku zatajając takie fakty jesteście współwinni przestępstw !!! Najgorsze jest to, że w tym pięknym KATOLICKIM kraju można każdego wyzwać, poniżyć, nazwać głupim butem z lewej nogi itp., itd. Niech sobie szuka sprawiedliwości przez całe lata po sądach!!! Pytam Was: co zostało z nauk naszego papieża - św. Jana Pawła II, honorowego obywatela Opoczna? Niech się każdy z Was zastanowi w swoim sumieniu (jeśli takie jeszcze posiada) nad tym, co tu wypisuje........
poniedziałek, 8 czerwca 2015, godzina 20:19:06
-57 (61) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @35
Igor: I dlatego w Opocznie aż szaleje bieda. Opoczno to obecnie dom Starców i nieudacznej młodzieży, która bała sie opuścić mamusi spódniczki, bo zginłełaby w świecie. Twój wpis jest tego dowodem. Babcia dała z emerytury nsa laptopa i zgrywasz bohatera ale tylko zgrywasz.
poniedziałek, 8 czerwca 2015, godzina 15:00:28
-54 (62) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @35
tubylec: No właśnie - głupiś jak but i to z lewej nogi.
poniedziałek, 8 czerwca 2015, godzina 06:30:33

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry