Opoczno: Temat pomocy

Skocz do zawartości

Ikona Reklama


Temat pomocy: Twoja Skrzynka odbiorcza

Twój PM działa podobnie do konta e-mail z którego możesz wysyłać i odbierać wiadomoci oraz przechowywać je w folderach.

Wyślij nowy PM

Ta opcja pozwoli Ci na wysłanie wiadomości do innego użytkownika tego forum. Jeśli masz zachowaną jego nazwę w licie kontaktów; możesz ja dowolnie edytować. Zostanie ona automatycznie wyświetlona na licie kontaktów i możesz wysłać do tego użytkownika PM bezpośrednio z forum ( z listy użytkowników lub z opcji wyślij PM dostępnej w postach danego użytkownika). Możesz również wysłać jedną wiadomość do wielu odbiorców naraz. Jeśli administrator pozwolił możesz w PM zawierać BB-Code i kod HTML. Jeśli wybierzesz opcje dodaj kopię wiadomości do folderu elementy wysłane kopia wiadomości zostanie automatycznie zachowana w celu późniejszego wykorzystania. Jeśli wybierzesz śledzić tą wiadomość? szczegóły tej wiadomości będą dostępne w śledzeniu wiadomości gdzie będziesz mógł zobaczyć czy/kiedy wiadomość została przeczytana przez odbiorcę.

Idź do Inbox

Inbox to miejsce gdzie zapisywane są wszystkie wysłane do Ciebie wiadomości. Kliknij na tytule wiadomości a zostanie ona otwarta w oknie podglądu, tak samo jak posty na forum. Możesz usuwać wiadomości lub przenosić je z inbox.

Opróżnij foldery PM

Ta opcja prosto i szybko opróżni twoje wszystkie foldery z PM

Edytuj przechowywane foldery

Możesz zmieniać nazwy, dodawać lub usuwać foldery w których znajdują się wiadomości. To pozwoli Ci personalizować twoje wiadomości. Nie możesz natomiast usunąć folderów Inbox i Sent Items'.

Komunikator/lista zablokowanych

Możesz tu dodawać i edytować nazwy użytkowników. Możesz również użyć tej sekcji do stworzenia Listy zablokowanych uniemożliwiającej zawartym na niej użytkownikom wysyłanie wiadomości do Ciebie.
Nazwy umieszczone w tej sekcji zostaną automatycznie umieszczone na licie kontaktów widocznej podczas wysyłania wiadomości. Umożliwi Ci to szybkie wybieranie odbiorców z listy.

Archiwum wiadomoci

Jeśli twój folder wiadomości jest pełen i nie możesz otrzymywać nowych wiadomości, możesz je zarchiwizować. Ta operacja skompiluje je w plik HTML, lub do formatu MS EXEL. Taka strona zostaje wysłana na twój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Po wykonaniu archiwizacji należy opróżnić wszystkie foldery PM

Zachowane ( Nie wysłane) wiadomości

To miejsce pozwoli Ci przejść do wszystkich PM, które postanowiłeś zachować aby wysłać je później.

Śledzenie wiadomości

To opcja, dzięki której możesz śledzić dowolną wysłaną już przez Ciebie wiadomość. W tym oknie będą się pojawiać wszystkie śledzone przez Ciebie wiadomości, ich szczegóły oraz informacje kiedy i czy zostały przeczytane przez odbiorcę. To miejsce daje Ci również szansę na skasowanie już wysłanej, ale jeszcze nie odczytanej wiadomości przez odbiorcę.


Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox

Gość Ikona : (15 czerwiec 2011 - 13:00) Szpakowaty pan postanowił poderwać jakąś kobitkę. W kawiarni siedzi pani w sile wieku....
Smok Ikona : (18 sierpień 2011 - 21:02) ;p
Smok Ikona : (18 sierpień 2011 - 21:02) Ale fajnie
aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:43) Uwaga! Ważne!
aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:44) Zaginęła starsza kobieta wiek 68 lat w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną koszulę z kołnierzykiem i ciemne spodnie
aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:46) Zaginęła w lesie koło miejscowości Brudzewice. Włosy miała związane w tzw. kucyk , miała ze sobą białe wiaderko. Wszystkie osoby które widziały opisaną bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Komendą policji w Opocznie.
Volczermiaj Ikona : (19 lipiec 2018 - 13:12) HALO CO Z TĄ KOBIETĄ CZY ONA SIĘ ODNALAZŁA?
zbynio Ikona : (13 sierpień 2018 - 16:00) TAK
Rozszerz pole shoutboxa