Opoczno: Temat pomocy

Skocz do zawartości

Ikona Reklama


Temat pomocy: Powiadomienie e-mailem o nowych wiadomościach

To forum może powiadomić Cię, kiedy w temacie pojawiają się nowe wiadomości. Dla wielu użytkowników okazuje się to pomocne, aby być na bieżąco w tematach bez potrzeby wchodzenia na forum, w celu sprawdzenia wiadomoci.

Są trzy sposoby na subskrypcję tematu:


 • W ekranie postowania, kiedy odpowiadasz lub tworzysz temat, zaznacz opcję Powiadamiać e-mailem o odpowiedziach?
 • W ustawieniach e-mail (dostępnych w twoim profilu) zaznacz opcję Domyślnie powiadamiaj przez e-mail. Uaktywnienie tej opcji spowoduje automatyczne powiadamianie na e-mail, o nowych odpowiedziach z tematów, w których przynajmniej raz się wypowiedziałeś .

  Pamiętaj jednak, że nawet, jeśli w temacie było więcej niż jedna odpowiedź na twój adres e-mail przyjdzie powiadomienie tylko o jednej wypowiedzi z każdego śledzonego przez ciebie tematu do czasu aż ponownie odwiedzisz forum.

  Możesz także ręcznie ustawić, aby każde wybrane przez ciebie całe forum było automatycznie śledzone. W tym celu zaznacz opcje Subskrybuj to forum znajdującą się na dole każdego forum. Wykonanie tej czynności spowoduje wysyłanie powiadomienia e-mail o każdej odpowiedzi z tego forum.

  Aby zaprzestać śledzenia forum bądź tematu, wejdź do Profil a następnie wybierz opcje Subskrybowane tematu/Fora.


 • Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox

  Gość Ikona : (15 czerwiec 2011 - 13:00) Szpakowaty pan postanowił poderwać jakąś kobitkę. W kawiarni siedzi pani w sile wieku....
  Smok Ikona : (18 sierpień 2011 - 21:02) ;p
  Smok Ikona : (18 sierpień 2011 - 21:02) Ale fajnie
  aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:43) Uwaga! Ważne!
  aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:44) Zaginęła starsza kobieta wiek 68 lat w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną koszulę z kołnierzykiem i ciemne spodnie
  aka447 Ikona : (20 sierpień 2011 - 01:46) Zaginęła w lesie koło miejscowości Brudzewice. Włosy miała związane w tzw. kucyk , miała ze sobą białe wiaderko. Wszystkie osoby które widziały opisaną bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Komendą policji w Opocznie.
  Volczermiaj Ikona : (19 lipiec 2018 - 13:12) HALO CO Z TĄ KOBIETĄ CZY ONA SIĘ ODNALAZŁA?
  zbynio Ikona : (13 sierpień 2018 - 16:00) TAK
  Rozszerz pole shoutboxa