nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wójt Sławna tyra za śmieszne grosze

dodano: 2014-12-28 10:53:16, ostatnia aktualizacja: 2014-12-28 13:28:29

Praca w samorządzie to niełatwy kawałek chleba. Śmieszne pensje, ciężka harówka, nieprzespane noce, brak wdzięczności mieszkańców i media węszące wszędzie przekręty to codzienność życia samorządowców.

Ostatnimi czasy media obiegła informacja, że wójt jednej z gmin powiatu opoczyńskiego a konkretnie Sławna od 2007 roku odebrał 92 tysiące złotych ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.

 

- Tyram cały czas, zdrowie mam tylko jedno. Nie wiem, czy te parę groszy mi to zwróci – żalił się w wywiadzie dla jednej z komercyjnych stacji Tadeusz Wojciechowski

 

Tadeusz Wojciechowski rządzi gminą Sławno nieprzerwanie od 1990 roku, a w roku 2013 zarobił ponad 158 tysięcy złotych.

 

Przypomnieć należy,że na dzień 30 listopada 2014 w PUP w Opocznie zarejestrowanych było ponad 300 mieszkańców gminy Sławno, w tym 138 osób długotrwale bezrobotnych.

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
I: "LUD NIE MA CHLEBA???? TO NIECH JE CIASTKA" ot i tyle, taka polityka u nas w gminie, altanki, boiska, dożynki, a jak już się ludzie pobawią to co? co taki przeciętny Kowalski może pochwalić?
wtorek, 27 stycznia 2015, godzina 22:57:09
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
mieszkaniec gminy: wojciechowski lepszy niż telus i to sto razy
wtorek, 27 stycznia 2015, godzina 19:54:11
+2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Damian: Pomimo słów krytyki dla wójta Sławno to i tak najlepiej rozwijająca się gmina w powiecie, gdyby nie on nic by tam nie było
wtorek, 27 stycznia 2015, godzina 11:53:03
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
znający prawdę: Jedna z najbardziej zubożałych gmin w Polsce, pod względem zarobków mieszkańców. No brawo !
niedziela, 11 stycznia 2015, godzina 10:24:37
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
9k: z tym wyglądem to nie przesadzajmy
niedziela, 11 stycznia 2015, godzina 01:24:27
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
gość: Trochę brak wyczucia , popierał byłego burmistrza i co ? jak teraz wygląda. .....Musi robić dobre miny , do złej gry.
czwartek, 8 stycznia 2015, godzina 08:29:12
+6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
:): w 2007r. chcąc coś załatwić w gminie
dowiedziałam się "tylko do srody bo potem wójta nie będzie, w sobotę
wesele dziecka ma i będzie na urlopie" hehe zapomniał ktoś
wpisać....Innym razem w godzinach przedpołudniowych w czwartek pan wójt
korzystał z usługi fryzjera na ul. Piotrkowskiej, ja też wtedy byłam u
fryzjera...rozumiem, że dbanie o fryzurę jest jednym z urzędowych zadań
wójta....czy może jednak takiego zap....nie ma w gminie.
sobota, 3 stycznia 2015, godzina 07:31:08
-6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Opocznanin: Wójt to wspaniały człowiek...uczciwy...koleże
czwartek, 1 stycznia 2015, godzina 19:47:46
+3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wojciechowski na posła: za 10 miechów Tadzio wojciechowski ma duże szanse aby zasiąść na fotelu posła zamiast r. Telusa , myslę ,ze ma bardzo duże szanse. kilka tys głosów w Sławnie do tego okolica. Oczywiście lepszy może być Artur B. z Paradyza.. Ale czase Telusa minął- tal myslę
środa, 31 grudnia 2014, godzina 09:59:21
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Wendeta: jaki z niego polityk kiedy nie udalo mu sie obsadzic na stanowisku starosty Andrzejka Kopani ? a radny Krzysio Wojewodzki depcze mu po pietach.
sp."Dziola " maz jego kochanki wyje ze smiechu z za grobu
wtorek, 30 grudnia 2014, godzina 16:54:15
+6 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
synonimy słow buc: Do tego i9nteligenta spod 2-bbb.

buc:

besserwisser, bubek, bufon, chwalipięta, egocentryk, egotysta, fanfaron, jaśniepan, megaloman, mędrek, panek, pępek świata, przemądrzalec, purchawka, pyszałek, reklamiarz, rezoner, samochwalca, samochwał, samochwała, udzielny książę, ważniak, zadufek, zarozumialec i nie fikaj wiejski chłopku
poniedziałek, 29 grudnia 2014, godzina 19:22:24
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
abc: A jak to jest z zaległym urlopem?-przecież niewykorzystany po 2 latach przepada a tu zapłacili mu od 2007 roku???? chyba, że jest kwota ogółem wypłacona za urlop od 2007-2014 to o.k.
poniedziałek, 29 grudnia 2014, godzina 10:27:48
-11 (23) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
xxx: i niech bierze!!! nalezy mu sie!!! zaden wojt,burmistrz w okolicy nie robi tyle co pan Wojciechowski!!!!to dzieki Niemu gmina Slawno wyglada tak jak wyglada i jest najlepsza gmina w okolicy!!!! brawo !!!!!
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 19:36:23
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Kontrkandydat w wyborach: Do sprawdzenia, superwójtem Wojciechowskim zainteresował się nawet TVN24!
http://www.tvn24.pl/wojt-od-la...800,s.html
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 18:16:30
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ja: ciekawe skad pieniadze na takie domy ktore wybudowal sobie i swojej rodzinie i jego wypasiona bryka,heh, ludzi nawet na czesc tego co ma nie stac i nie narzekaja tylko pracuja za marne grosze
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 17:58:49
+10 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Jarosław: Jak jest zmęczony to niech weźmie sobie urlop. Bycie wójtem nie jest obowiązkiem, jak się tak męczy to niech poda się do dymisji.
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 15:50:33
+7 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ali: No i ma startować na posła...oczywiście z PSL....ten człowiek nie dosyć że zadufany w sobie to jeszcze bezczelny...
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 14:33:59
-5 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
bbb: Określenie "buc" to obraza. Wiesz, że odpowiednie służby mogą cię namierzyć (po numerze IP) i postawić zarzuty? Zastanów się co piszesz!
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 14:24:03
+11 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
aaa: HEHEHEHE Dobry jest !!!i takiego buca wybierają ???
niedziela, 28 grudnia 2014, godzina 13:46:09

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
^ do góry