nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Szokująca i obsceniczna niczym 'Marsz Szmat'

dodano: 2013-05-27 18:58:51, ostatnia aktualizacja: 2013-05-27 21:45:52

Plac na terenie Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie. Wiele negatywnych komentarzy wywołał organizowany w ubiegłym tygodniu przez środowiska gejowskie i feministyczne "Marsz Szmat". Krytyka dotyczyła karykaturowania problemu, jakim bez wątpienia są gwałty dokonywane na kobietach. Skupiono się na obsceniczności happeningu i wystąpieniach posłanki Pawłowicz. Przy okazji zapomniano, że ofiarami przestępstw seksualnych są nie tylko kobiety ale również tysiące młodych mężczyzn. Co gorsze przemoc taka ma miejsce również pod "czujnym" okiem i za przyzwoleniem więziennych strażników. Okazuje się również, że i druga strona sporu lubi szokować. Najlepszym (najgorszym) przykładem jest wystawa "Stop aborcji-Wybierz życie", którą można oglądać w Opocznie. Przy okazji warto podkreślić, że od organizacji wystawy w sposób zdecydowany odcięły się dzisiaj władze miasta w specjalnie opublikowanym komunikacie

 

 

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+12 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
XYZ: Prosta sprawa; rozdział państwa od kościoła i po problemie .Kościół niech zajmie się wiarą i nie miesza się do polityki a politycy niech nie szukają poparcia w kościele.Jeżeli my nie mamy wpływu na wybór biskupa czy papieża ,niech ta zasada dotyczy i działa w drugą stronę i duchowni powinni być bezstronni .Wtedy skończyły by się knucia i napuszczanie jednych na drugich a politycy nie odkupywali by swoich win za judaszowe srebrniki.
piątek, 31 maja 2013, godzina 14:56:50
+10 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @105
artur.w. : W obecnych czasach niestety wychowanie dziecka najbardziej zależy od rodziców, szkoła niestety nie ma już takiego wpływu jak było w latach kiedy sam chodziłem do podstawówki, wtedy był szacunek do nauczyciela, dużo zajęć pozalekcyjnych. Teraz niestety od młodych lat wychowuje dzieci komputer, brak zainteresowanie rodziców co młodzież wyprawia, w szkołach bez zgody rodziców nic nauczyciel nie zrobi, a jak życie pokazuje młodzież jest coraz bardziej chamska, zwrócenie uwagi przez nauczyciela , często powoduje że rodzice przychodzą na skargę do dyrekcji , jednak kiedy są dodatkowe spotkania z rodzicami mało kto przychodzi . Proszę czasami przejść po osiedlach i zobaczyć co młodzież robi. Opoczno jest jeszcze w lepszej sytuacji, bo w gminach jest tragicznie.
piątek, 31 maja 2013, godzina 14:47:41
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @104
Jura: Co ma piernik do wiatraka ?!
piątek, 31 maja 2013, godzina 13:39:53
-5 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Gandor: Do pana Artura. Sam pan napisałeś w odpowiedzi na mój ostatni komentarz, że rodzice nie mają czasu na wyjaśnianie dzieciom takich spraw. Dlaczego więc teraz pisał pan, że od rodziców i ich wychowania zależy to jak dziecko będzie się zachowywało, a wychowywać można jeszcze właśnie wtedy kiedy dzicko ma te 8-12 lat a potem szkoła wychowuje i nic tego nie zmieni.
piątek, 31 maja 2013, godzina 12:33:28
-11 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
asuw: 60% zadłużenie gminy a burmistrz wydaje oświadczenie,że odcina się od wystawy o aborcji,żarty
czwartek, 30 maja 2013, godzina 23:54:16
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @98
artur.w. : ?
czwartek, 30 maja 2013, godzina 23:47:14
+1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @100
bekas: Barania, ale kwiaciarnie zarobiły. A ty nie nie staraj się zastąpić Boga.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 21:40:17
Komentarz odrzucony. Powód: Ta pierwsza jest autentyczna, ponieważ pochodzi ze starego systemu. Nowy jeszcze nie jest dopracowany.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 20:56:43
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Pokazówka.: Panowie Starości, Posłowie, Burmistrzowie, radni, Dyrektorowie jak się nie wstydzicie pokazywać na pogrzebach z których robicie wielkie halo. Panie w stojach ludowych, policjanci, strażacy, orgiestra miejska, pan poseł z wiązanką. Obok szedł pogrzeb zacnego człowieka , dlaczego na tym pogrzebie was nie było.? Zmarł też obywatel Opoczna - tylko jest jeden problem nie był nigdy dyrektorem a wy chodzicie na pogrzeby dyrektorów bo jedynie tam można coś ugrać.
Jakież to okropne zakłamanie idziecie po to by was zobaczyli, nie po to by oddać ostatnią posługę. Wątpię czy taki zwykły policjant znał zmarłego lub strażak, którym kazano iść z wiązanką.Większość obecnych nie miała pojęcia kim zmarły dyrektor był. Ale trzeba pójść bo jest okazja aby się pokazać i nie siedzić w pracy tak wypada
Może ich wybiorą na dyrektora został wolny etat. Zmarły był dobrym czlowiekiem i napewno tam z góry Wam groził za pokazówkę na jego pogrzebie. Ile strat było w gminie, w starostwie, innych urzędach z tytułu zakupionych wieńców, przecież za własną kasę niechętnie kupujecie.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 20:16:10
-5 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dsa: wystawa była bardzo pożyteczna szczególnie dla młodych ludzi
czwartek, 30 maja 2013, godzina 20:12:56
-1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
pozdrawiam nieserdecznie: artur wo...ski?
czwartek, 30 maja 2013, godzina 14:06:38
-18 (28) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
katolik?: starosta Marek ksyta baldachim niósł na procesji ale w obronie mordowanych dzieci nienarodzonych nie umiał stanąć poprzez poparcie wystawy,mało tego wydał oświadczenie o tym ,że sie odcina od tej inicjatywy
czwartek, 30 maja 2013, godzina 12:49:20
+12 (24) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @95
artur.w. : Co ty za głupoty opowiadasz, żadna praca nie hańbi, pamiętam czasy gdzie wyjechać za granicę do pracy było bardzo trudno, a pracy w Polsce dużo, udało się wyjechać , pracowałem na budowie, nauczyłem się doić krowy i cieszyłem się że mogłem zarobić , teraz możliwość legalnego wyjazdu powoduje wielkie oburzenie. Są tacy co pracują na stanowiskach kierowniczych , ale muszą być i tacy co posprzątają kible, tak jest na całym świecie.Co zrobił Poseł czy Ksiądz aby naprawić sytuację w służbie zdrowia. U posła w sprawie starszych ludzi byłem i problemach leczenia, 1,5 roku czekam na odpowiedź, a on i klecha z lekarzami wóde piją i z sytuacji się śmieją.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 12:26:23
-7 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
opoczyńskie mury runą: wystawę tą można nazwać najważniejszych wydarzeniem w ostatnim 10 leciu Opoczna,dużo się zmieni ,karty zostały odsłonięte.Jeśli burmistrz oraz starosta nie stoją po stronie nienarodzonych dzieci ,tych dzieci których nikt nie obroni-mordowanych w imię prawa.To jak oni mogą stanąć w obronie i troszczyć się o dobro wspólne zwykłych ludzi.Tych ludzi którzy nie mają pracy,młodych którzy szorują kible w Anglii bo nie było dla nich tu miejsca, starych i schorowanych czekających w kolejkach do lekarza?Pytam się?
czwartek, 30 maja 2013, godzina 10:19:58
+9 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : do@- gdzie w moich wypowiedziach czytasz o zgodzie na aborcję, to czy matka madzi została celebrytką , to tylko dlatego że została tak wychowana przez rodziców, szkołę , kościół, wychowałem 2 dzieci , mam dwójkę wnucząt, jesteście tak zawirowani, że nie widzicie problemu wychowawczego, tylko zaślepienie religijne. To w jaki sposób będzie wychowane, nauczone dziecko , dziewczyna , pozwoli w przyszłości ograniczyć pokazywany problem. To co się ostatnio dzieje to brak zainteresowania dużej grupy rodziców katolików, dla których bardzo ważne jest pokazanie się w kościele, niż wychowanie dziecka, jesteś osobą ograniczoną do małego wątku, niż pomoc w rozwiązywaniu problemów.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 09:36:06
-5 (39) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
hermenegilda: Ciekawe czy burmistrz ze starostą pójdą w procesji Bożego Ciała i zostaną wyczytani?
Tylko jutro trezba panowie oświadczenia opublikować jeśli już.
czwartek, 30 maja 2013, godzina 09:18:57
-5 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
vaca: burmistrz ze starostą zachowali się jak Piłat ,umywając ręce i wydając na śmierć niewinnych
czwartek, 30 maja 2013, godzina 09:15:30
-1 (35) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @88
dobre: za ten komentarz powinieneś dostać nagrodę Pulitzera:)
czwartek, 30 maja 2013, godzina 06:44:30
-8 (28) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @87
@: Dlaczego kobiety decydują się na aborcję?- odpowiadam
Bo maja twoje poparcie. Można również zadać pytanie dlaczego matki mordują własne już narodzone dzieci?( ostatnie doniesienia medialne) Matka Madzi zaczęła- otoczona ja opieką, nazywaną ja kobietą skrzywdzoną, dali jej mieszkanie w Łodzi. Pytasz dlaczego? to są odpowiedzi. Stała się celebrytką. dzięki waszym poparciom takich działań.
środa, 29 maja 2013, godzina 23:51:04
-4 (36) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś