nie pamiętasz hasła?
temperatura 3 °C
wilgotność 60%
Dziś są imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Szokująca i obsceniczna niczym 'Marsz Szmat'

dodano: 2013-05-27 18:58:51, ostatnia aktualizacja: 2013-05-27 21:45:52

Plac na terenie Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie. Wiele negatywnych komentarzy wywołał organizowany w ubiegłym tygodniu przez środowiska gejowskie i feministyczne "Marsz Szmat". Krytyka dotyczyła karykaturowania problemu, jakim bez wątpienia są gwałty dokonywane na kobietach. Skupiono się na obsceniczności happeningu i wystąpieniach posłanki Pawłowicz. Przy okazji zapomniano, że ofiarami przestępstw seksualnych są nie tylko kobiety ale również tysiące młodych mężczyzn. Co gorsze przemoc taka ma miejsce również pod "czujnym" okiem i za przyzwoleniem więziennych strażników. Okazuje się również, że i druga strona sporu lubi szokować. Najlepszym (najgorszym) przykładem jest wystawa "Stop aborcji-Wybierz życie", którą można oglądać w Opocznie. Przy okazji warto podkreślić, że od organizacji wystawy w sposób zdecydowany odcięły się dzisiaj władze miasta w specjalnie opublikowanym komunikacie

 

 

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-2 (42) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kolo: Cieszy fakt, że odezwali się zwolennicy wystawy. Hipokryzja oburzonych drastycznością zdjęć jako żywo przypomina hipokryzję mieszkających przy obozach zagłady gestapowców chroniących swoje dzieci przed widokami, których sami byli sprawcami
środa, 29 maja 2013, godzina 23:11:22
+10 (34) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : Jak widać Poseł wszedł w etap kampanii wyborczej, Jarek w Opocznie, Wystawa Prezydenta, Aborcja. Możliwość przeprowadzenia aborcji w Polsce to gwałt, zagrożenie życia matki, choroba płodu. Wychodzi na to że w Polsce przeprowadzane są tylko aborcje nielegalne. Dlaczego kobiety decydują się na aborcję?
Pokazanie problemu jest ważne, jednak sposób w jaki to robimy również.
Wystawa podzieliła, czy zmniejszy sią ilość aborcji ?
środa, 29 maja 2013, godzina 23:01:36
-4 (34) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @68
Madzia: Zadałem pytanie co 8 latek wyniesie z tej wystawy?
Odpowiem ci ja Madzia. 8 latek będzie szczęśliwy, że ma lepszą mamusie niż ja Madzia, którą własna matka zamordowała i wszystkich Polaków wywiodła w pole kłamstwem. Żadna różnica w zabijaniu czy się jest płodem, czy się ma cztery miesiące czy cztery lata. Wszyscy popierający aborcje to potencjalni mordercy.
środa, 29 maja 2013, godzina 21:56:55
-6 (32) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @80
@: Aż miło posłuchać mądrej osoby. Bo od bełkotu debilów to już głowa boli. W PRL komuniści uważali aż do 1962 roku, że niemowlak nie czuje bo się nie skarży i wszelkie operacje robili na żywca.Ci którzy są za aborcją są identycznymi debilami, którzy uważają,że dziecko w łonie matki nic nie czuje. Niezależnie jakby nas obrażano przez tempogłowych należny głośno mówić NIE ABORCJI. A dzieciaczki małe nich patrzą i się cieszą jaką maja wspaniała mamusię, która ich tak kocha,że nie zabiła nie zabiła, jak inne, gorsze od zwierząt, bo samice ich nie zabijają własnych dzieci.
środa, 29 maja 2013, godzina 21:42:31
-6 (32) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
cowards: Zarówno burmistrz jak i starosta strzelili sobie w stopę publikując na swoich stronach oświadczenia o odcięciu się od wystawy.Byłem w kościele na mszy gdy nastąpiło otwarcie wystawy:
1 starosta Marek Ksyta był na mszy,był wyczytywany jako organizator,szedł w marszu
2 burmistrz Opoczna Jan Wieruszewski był wyczytywany w trakcie tej mszy jako organizator
Wielcy katolicy protestujący przeciwko dekalogowi.Kościół używają jako miejsca kampanii politycznej.Bez cienia honoru
środa, 29 maja 2013, godzina 21:35:09
-12 (32) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
sad: a jakim prawem burmistrz wywiera naciski na posłą i kościół?
wystawa nie łąmie prawa ,byłą przeprowadzona w 300 miejscach w Polsce
działania administracji powinny oparte być na prawie a nie na widzimisie
środa, 29 maja 2013, godzina 21:22:42
-14 (36) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
co jest kontrwersyjne?: - Ze względu na brak możliwości ograniczenia dostępu dzieci i nieletnich do szokujących obrazów, poprosiłem posła Telusa, aby kontrowersyjna wystawa została usunięta - mówi burmistrz Wieruszewski.

Jakim prawem burmistrz próbuje wywierać naciski na posła i kościół.
Kontrowersyjna panie burmistrzu?A widział pan kiedyś matkę 3 dzieci czekającą w kolejce do rejestracji w PUPie?Pewnie nie widziałeś bo 12 000 zł skutecznie przesłania ci widok na sprawy zwykłych ludzi
środa, 29 maja 2013, godzina 19:34:08
-8 (38) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
zyj: dla organizatorów ukłony
środa, 29 maja 2013, godzina 19:11:26
-7 (33) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Monia: Uważam, że Twój braciszek widział już gorsze rzeczy w telewizji i w Internecie. Ciekawe w jakie gra gry i na jakie strony wchodzi. A pokazywanie prawdy, chociaż tak bardzo bolesnej, musi mieć miejsce w publicznym miejscu. Należy również wspomnieć, że środowiska sprzeciwiające się aborcji,na samym początku tylko mówiły i nazywały rzeczy o imieniu. Nikt jednak nie chciał uwierzyć że 'to coś' to żywy człowiek mający takie same prawa jak autor tego nagrania. Na tych zdjęciach widać, że to są ludzie i widać ich ogromne cierpienie. ''Jeżeli oni zamilkną, kamienie wołać będą". Nie ma nic złego w pokazywaniu prawdy.
środa, 29 maja 2013, godzina 18:43:19
-5 (31) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @75
@: Najgłupszy jest ten naród, który nie dba o potomność. Kraj w którym już dziś nie ma kto pracować na emeryturę, popiera aborcję czyli mordowanie potencjalnego przyszłego chlebodawcę. Paranoja wywrotowców.
środa, 29 maja 2013, godzina 17:51:11
-11 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @74
@: takie coś jak zabijanie w literze prawa nie istnieje i tolerowanie tego jest największą głupota .
środa, 29 maja 2013, godzina 17:44:58
-1 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
non omnis moriar.........: Dzieciobójstwo , a szczególnie mordowanie dzieci w łonach matek, jest najgorszym rodzajem zbrodni!
Ludzie zdolni do takiego mordu, są ludźmi upadłymi na samo dno. Niżej nie można się stoczyć.
Ludzie pomagający w tych zbrodniach, a więc i ukrywający prawdę o tych zbrodniach, są współzbrodniarzami!
środa, 29 maja 2013, godzina 17:44:30
+8 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @74
kłamczuszku mały ty:): W Anglii,Szwecji,USA edukacje seksualną mają od 30 lat a awskaźnik aborcji na 100 tys kobiet wielokrotnie wyższy niż w Polsce
środa, 29 maja 2013, godzina 17:34:22
+13 (23) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
XYZ: Po wygraniu wyborów przez PIS, tak będą wyglądać ulice Opoczna; Westerplatte- wystawa o aborcji. Biernackiego- zamiast drewnianych figur pomnik i wystawa o Kaczyńskim. Piotrkowska- wystawa o katastrofie .
środa, 29 maja 2013, godzina 17:23:26
+8 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
artur.w. : To samo mogę powiedzieć o osobach myślących jak Gandor. Głupotą nie jest to że powinno się mówić o aborcji, ale wielką głupotą jest jeśli wmawia się to co przekazujesz. Praktyka kościelna jest jak widać jedna, im głupszy naród tym więcej my mamy. Aby było mniej aborcji potrzeba więcej nauki o problemach seksualnych młodzieży. Zrobienie takiej wystawy przy braku rozmowy , wyjaśnień ,
powoduje krzywdę dla dzieci. Takie działanie Posła PiSu przynosi podział w społeczeństwie, ale to normalne, głupota nie zna granic. A co do rodziców , nie mają czasu na takie rozmowy .
środa, 29 maja 2013, godzina 16:18:26
-7 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
wolna amerykanka po opoczyńskui: 60% zadłużenie gminy a burmistrz wydaje oświadczenie,że odcina się od wystawy o aborcji,żarty
środa, 29 maja 2013, godzina 14:48:01
-4 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @64
@: o aborcji mówimy rybeńko, o aborcji. To powiedz ile trzeba zabić nienarodzonych dzieci,żeby region był bogatszy, a ty żebyś miał godna emeryturę. Jakby twoi rodzice myśleli jak ty to jednego głupka byłoby mniej. I bardzo dobrze,bardzo dobrze ,bardzo dobrze wspaniale.
środa, 29 maja 2013, godzina 14:10:51
-7 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @70
@: Brawo no toś mu sypnął z grubej rury
środa, 29 maja 2013, godzina 14:03:55
-10 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
Gandor: 8-latek ma to szczęście że nikt go w ten sposób nie zabił i dlatego właśnie żyje i może coś o tym myśleć. Rodzic jest po to żeby wyjaśnić. Największa krzywda nie dzieje się tym dzieciom jak pan nazwałeś "biegającym samopas" tylko tym które są na zdjęciach i które nigdy się nie narodziły bo rządzą nami tak samo inteligentni ludzie jak pan.
środa, 29 maja 2013, godzina 13:47:36
-3 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @68
@: "Zadałem pytanie co 8 latek wyniesie z tej wystawy" to że inne mamusie zabijają swoje dzieci.
środa, 29 maja 2013, godzina 13:23:28

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zobacz również
 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

 biuro@naszeopoczno.pl 

   Portal NaszeOpoczno.pl jest obecnie do sprzedania lub wydzierżawienia. Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt mailowy     

^ do góry